Елементи живлення та зарядні пристрої для МД.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 26 чер 2017.

  1. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Дуже Вам вдячний. Ну що б я без Вас робив?:beer::beer::beer:
     
    Cыч83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    2. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    3. Это современный микропроцессорный универсальный импульсный металлоискатель с встроенным литиевым акк...
      1100 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Golden Sabre...
      260 грн.
    5. Досмотровый ручной металлодетектор Super Scanner MD3003B1 - это недорогой досмотровой металлоискател...
      400 грн.
  3. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Доброго дня всім! Проконсультуйте, будь ласка по такому питанню. Маю три акумулятори Panasonic NCR18650BM 3200 mAh із платою захисту. Зарядив їх ЗП Nitecore Intellicharger I4 і поставив на прибор. Відходив 8 годин - думаю поставлю на зарядку. Поставив, а індикатор показує, що один з них повністю заряджений. Два заряджались десь годину. Що це може означати? Одному капець, чи двом? Дякую.
     
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Можливо і всім трьом, тільки два беруть заряд, а третій не хоче. Спробуйте заряжати його вставивши в зарядне і включивши, якщо колір індикатора не міняється, то ввімкніть спочатку зарядку і вже потім вставте акум, іноді запускається.
     
  5. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    В мене індикатори колір не міняють. Спочатку одна лампочка блимає, потім дві, потім три. Коли всі три горять - значить зарядка закінчена. Так от на одному зразу три лампочки горять. Це свідчить про те, що він повністю заряджений. ЗП в мене такий
    http://batterex.com.ua/chargers/li-ion_chargers/nitecore_i4_v2104
     
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Потратьтесь на китайський тестер за 100грн і не гадайте що там заряджено , а що ні, і які акуми убиті.
    Я от взагалі не уявляю як я раніше без нього жив.. :D
     
  7. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Потратитись як би не проблема, треба вміти ще ним користуватись:)
     
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Складного там нічого нема, та й інструкція в поміч, інше діло що дешевий брехати може безбожно, я свій останній мусив підстроєчником на платі маслати бо по напрузі явно брехав , показував менше.Продаються окремо вольтметри, але ціна приблизно така ж, то вже краще мультиметр, там і спротив в сила струму, перевірка діоду, транзистора.. Якщо функції і зайві, то все рівно хай будуть, раз в рік знадобляться
     
  9. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Ну добре. Що мені дасть якщо я заміряю вольтаж аків? Скажімо два будуть мати ну нехай 2,7В, а третій 3,7В. Виходить, що він в процесі експлуатації не віддає заряду. Тобто він - труп?
     
  10. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Тобто він має найбільшу ємність з вашої солянки, а два інших напів дохлі.
     
  11. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Той що показує повний заряд , може він просто не бере ток. А захист акк то мікросхема , яка теж може вийти з ладу і показувати шо завгодно.
     
  12. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Напишіть будь ласка вирішення проблеми , мій один з трьох аккб почав проявляти нестабільність.
     
  13. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Я її поки що ніяк не вирішив. Зарядив усі три по 4,2В. В блок живлення вмонтував вольтметр і вимикач. Вольтметр показує чітко 12,6В. Тепер принаймні буду бачити стан заряду. Прикупив мультиметр. На коп вийти немає можливості - дощі.
     
  14. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Вони у Вас однієї фірми і ємності?
    Врубіть прилад і нехай лежить розряжає, або лампочку 12вольтову до збірки підключіть, коротше якусь нагрузку на пару годин, просадіть до половини, наприклад до 11 в і витягніть заміряйте кожний окремо по вольтажу, якщо знову великий розрив то або викидайте їх нах, або розпихайте по фонариках, бо в них різна ємність, а це глюки на прилад.
     
  15. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Так, однієї фірми і ємності - Panasonic NCR18650B 3400mAh.
     
  16. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Розрядіть до 11в і перевірте розрив по вольтажу кожного, гірше не буде, тим більше якщо виїзд на коп скоро не намічається то навіть краще, їх не можна зберігати тривалий час повністю зарядженими, гробиться ємність.
     
  17. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    От же ж блін. А я думав навпаки. Мабуть я їх "вбив":(
     
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Уб'єте коли розрядите нижче критичного рівня, потім просто зарядкою не запустяться, ну це якщо вони без плати захисту. А зберігання при повному заряді так відразу не ухекає, нічого їм поки що нема.
    Почитайте , в інеті все є.
    А щодо 3400 мало віриться, китай чи що.. Вони не жадібні , можуть і 5000 написати.
     
  19. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
     

    Images:

    503766708_1_261x203_akkumulyator-bailong-bl-18650-li-ion-42v-8800mah-poltava.jpg
    Cladotrix подобається це.
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    А реально хоч 800 є? :D
     
  21. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Реально десь 800 і є.:)
     
    Cladotrix подобається це.
  22. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    "Panasonic NCR18650B 3400mAh"- это не защищенные, япония, лидер в соотношении цена/качество.

    себе такие взял, только с защитами, доволен.

    сейчас производитель не выпускает 3400мач, а 3350мач, но продавцы пока название не изменяют, т.к. 3400 более разрекламированы.
     
    maxskype51 подобається це.
  23. Arhon

    Arhon Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Украина Запорожье
    Для своих целей пользуюсь LG , в народе "шоколадка", чесных 3 Ампера (или 3000ма/ч) это кому как. А к чему виду, покупал фонари китайские, независимо от надписей на китайаккуме больше 600ма/ч не видел.
     
    maxskype51 подобається це.
  24. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Ітак. Розрядив аки до 10,8В. Заміри - всі три по 3,6В.
     
  25. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Tosik 46 у мене теж була, напевно не проблема в інцидент)) Стало питання везти акки додому, чи поставити на зарядку в самі звичайні нунейм 1х18650 слоти зарядки. Одна банка добре брала ток а інша відразу показала зелений сигнал повної зарядки. Вдома 7 годин успішно заряжались на nitecore i2.
     
  26. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Ще раз повторю. Якщо дешеве зарядне після ввімкнення з акумом показує що він не бере зарядку, то не вимикаючи її з мережі, витягуєм з неї акум, потім кладем його назад і о чудо, світлодіод вже маяче про заряджання, є такий прикол.
     
    vef17, etalon-100 та LEXXX подобається це.