Это поляки?

Dieses Thema im Forum "Антигітлерівська коаліція" wurde erstellt von maxim, 18. Jan. 2011.

  1. maxim

    maxim Stabsgefreiter

    Просьба уточнить по фото, это поляки или я неправильно определил?
     

    Images:

    союзники (1).jpg
    союзники (3).jpg
    Kirej gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    2. Станок для гоління. Німеччина.
      300 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Голандіі Без сколір,тріщін.
      1200 грн.
    4. Пристрій старовинний для бриття виробництва Франціі
      750 грн.
    5. Гасова лампа ,пальник MATADOP,все працює піднімає опускає будуть питання в прошу в лс
      750 грн.
  3. DUG

    DUG Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.428
    На первой фотке слева точно поляк.
     
  4. Roman Chalecki

    Roman Chalecki Gefreiter

    Beiträge:
    26
    Ort:
    Gomel
    Да. Видна довоенная кокарда.