Дубінка телескопічна ....рятуйте!!!!

Тема у розділі 'Право і закон', створена користувачем Юра65, 26 лип 2017.

  1. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Переглянув тему...спять всі.. добре..нема проблем.Прохання не сорити в тем - це не диспут...це факт- легко не задумуючись купив дубинку ASP 21 При випадкові зупинкі попалась дубінка на очі...був два дня назад в слідака..каже що розуміє ЩО НЕМА ЗАКОНА ПРО ЗБРОЮ - але прокурору покуй.....чекаю суда ....Вже маю негативні наслідки цього діла....і не одні..дубінкою не вимаховав - взагалі забув що вона є в машині..Кримінальна справа відкрита.. і це має багато негативних наслідків...Може є на сайті юристи дуже потребую юридичної допомоги -терміново .
     
    Gasser та minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота .Стан по фото.Антураж, або під реставрацію.
      350 грн.
    2. Содержимое изъято.Не частая мина.Резьба везде отличная.В лот входит всё что на фото..Отличный коллек...
      550 грн.
    3. не чистилась только помыта водой, всё крутится от руки без усилий, деактив в огне. по 43 году.
      300 грн.
    4. Учебная немецкая граната. Под реставрацию.
      50 грн.
    5. Мина пристрелочная дымовая по 43 г. Редкая, потому что не часто попадается и не всякий специалист во...
      500 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    157
    Повідомлення:
    6.664
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Добро! ноч!.
    Я так зрозум!в,що дуб!нку вилучили з автомоб!ля.
    Де сама вона знаходилась в момент виявлення та вилучення/ салон! ? багажнику?
     
    Provada81 подобається це.
  4. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Нажаль це знімали поліцейскі з кишенькової камери і не дають це відео. Я З АДВОКАТОМ ПРОСИВ ПОДИВИТИСЬ - НЕ ДАЮТЬ ... бояться що найдем контраргументи...а так приємно когось посадити ...виглядає на то що вони демонстративно хочуть приписати мені .....по простому -сказали -2000долларів. я їм до того сказав що немаю тьаких грошей ..
     
    Gasser та minitarn3838 подобається це.
  5. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    157
    Повідомлення:
    6.664
    Адреса:
    У к р а ї н а
    А Во що не були присутн! При вилучен!? Та оформлен! протоколу?
     
    Provada81 та Медный подобається це.
  6. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Поясню ситуацію щоб не було непорозумілостей.На ЮРІЯ з 6 на 7 травня я Юра напився як свиня з причини непорозуміння з дружиною і тут звінок - помер мій друг дитинства.. вперше в житті я сів за руль нетверезий...виїхав куда очі дивляться..зразу нарвався на поліцейських....оплатив зразу всі штрафи ..я розумію що дурак...в перше за 50 років і вони побачили дубінку...тут і почалась вакханалія... їм вже пофік все - дубінка - х.о. - давай гроші....чекаю суда ...дуже прошу юридичної допомоги....
     
    Gasser подобається це.
  7. мазур

    мазур Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    30.107
    Адреса:
    Украина,Ивано-Франковск
    Якщо вимагають хабар відкрито.лупіть їх на цьому.і про вашу справу забудуть.
     
    Gasser, jr_13 та minitarn3838 подобається це.
  8. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Розберусь з ними...Чому писав... дуже хочеться ЗАХИСТУ ...(ЯКЩО МИ СИЛА _) а ми сила юридична...не дамо насрати
     
    Gasser та minitarn3838 подобається це.
  9. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    157
    Повідомлення:
    6.664
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Якщо Ви збер!гали дуб!нку в салон! авто,бардачку чи ще здесь поруч з сид!нням вод!я, /тобто в легкодоступному м!сц!/то це буде одна з квал!ф!куючих ознак ч.2 ст.263 КК як не законе нос!ння х.збро!./а якщо вона була виявлена та вилучена з багажника,чи сумки з !нструментом ! тому под!бне- то,це уже не нос!ння буде а збер!гання ! в!дров!но адм!н!стративна статья.
    Ви сам! Найняли адвоката,чи Вам призначили пол!цейськ!?
     
    Provada81, minitarn3838, ДеНик та ще 1-му подобається це.
  10. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    157
    Повідомлення:
    6.664
    Адреса:
    У к р а ї н а
    На мою думку Коли з часу вилучення х.збро! , прушення Крим!анального провадження, дач! перших показ!в пройшло б!льше двох м!сяц!в то зараз на заяву у факт вимагання хабара мало хто пов!рить.
    Ту треба шукати адвокату /нормальному я маю на уваз! адвокату/, порушеня КПК як! могли допустити пол!цейськ!,при вилучен! дубинки /хто були понятими ! чи взагал! вони були при вилучен!,що ! де вилучали,подивитись висновок эксперта ! тому под!дне/ нормальной адвокат ц! нюанси знае ! может " розвалити " справу.
     
    Provada81 подобається це.
  11. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    я не буду без кінця пояснювати одно і тоже... НЕМА ЗАКОНУ ПРО ЗБРОЮ з 2007року якщо не регулює закон не може бути - відповідальності...мене збентежило друге... виясняється в нас нема ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ...
     
  12. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    чОМУ два місяці- робили експертизу- дубінка виясняється бойова...Хто сумнівається -asp - супер бойова!!! Тема проста -- Чи може користувач сайта отримати юридичну допомогу?.
     
    mail подобається це.
  13. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Слава Богу двокат вроді нормальний ..читав сайт-асоціація власників зброї - мій захист - не для суда а взагалі- НЕМА ЗАКОНА ПРО ЗБРОЮ!!! НАЖАЛЬ НЕ БАЧУ ПІДТРИМКИ ....
     
  14. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    хОЧУ ПОЧУТИ ЮРИДИЧНУ ПІДТРИМКУ ІЗ СТОРОНИ САЙТУ.. МИ ЙОГО ДЕСЯТОЛІТТЯМИ ПІДТРИМУВАЛИ...БУВ ПІД ІНШИМ НІКОМ...З САМОГО ПОЧАТКУ...ПОКИЩО ...НОЛЬ...
     
  15. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина Киев
    Чем закончилось?
     
  16. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Менты молчат с моей дубинкой..я молчу не хочу потверждать что моя.. дубинка я так понимаю пошла им ..закон молчит..вроде никто не виноват но я влетел..короче хирня полная.. я так и не понял была ли статья..РАЗВЕЛИ ..помоему..трудно понять..Я дальокий от законов и поэтому много писал о поддержки с сайта.. легче ОПЛАТИТЬ на сайт в помочь взаимоподдержки и пусть знающие люди помогут комратам ...а я помогу другим по своим знаниям..писал на сайт УАВЗ ..там зарегистрирован - ничем не помогли..как и здесь..под выборы может кто и откликнется..
     
  17. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.317
    Адреса:
    Украина Киев
    Мне думается, что рассосалось Ваше дело. ИХ программа максимум это сбить с Вас деньги, за телескоп, изъятый без понятых на камеру....думаю все бу нормально. Удачи
     
    Кирпич Кирпич, Gasser та jr_13 подобається це.
  18. jr_13

    jr_13 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    UA
    :smile_12: "по-биріку" злупити - не вдалось, :p:p ось і "спускають_по_тормозах"...
    бо якщо було б що серйозне пред"явити, то за СТІЛЬКИ часу вони вже б щось "розслідували" і "рухали"...
    тож плюньте і не заморочуйтесь.:smile_8:
     
    Gasser, ermac та minitarn3838 подобається це.
  19. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Я не заморочуюсь! Я себе жертвою в житті не вважаю! Я борюсь за свої права! Але ХОЧУ БУТИ НЕ ОДИН!!! Завтра візьмут вас - і хочеться кагалом (! ) налетіти на тих недобитків совєтських які не про закон думають а про власні кишені!!! Тему тільки тому підняв щоб показати тим хто попаде в таку ситуацию - не здавайтесь! І чекав ПІДТРИМКИ юридично підкованих людей с сайта! Дехто підтримав в лічкі але тільки ОДИН!!! Чесно - чекав більшої підтримки..
     
    Суер*Выер, Serg1968 та minitarn3838 подобається це.
  20. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Львов
    Останніє що скажу..Радий що поліція ЧИТАЄ НАШ САЙТ!
     
  21. Solokiya8

    Solokiya8 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Львовская обл.
    прочел ,Ваше беспокойство излишнее сразу , с "ЗАСРАНЦАМИ " в погонах ( речь не про образованных офицеров ) надо разговаривать на их языке - НЕ МОЕ !!!
    Если не успели на себя наговорить , тогда -
    пассажир забыл , вот и лежит - забыл в гараж выбросить и Т/Д.
    И протокол изьятия или осмотра -написан под давлением силы !
    А надо- все не заполненные графы перечеркнуть под свою роспись и свое мнение написать под роспись - это на будующее !!!
    В прокуратуру написать жалобу если были какие либо нарушения со стороны силы !
    И теперь знакомтесь с УК . согласно нумерологии ,Вас, ждут еще два случая проявить свою осведомленность на практике !
    желаю удачи земляк !!!
    сув
     
    Останнє редагування: 20 бер 2018
    Gasser подобається це.
  22. gaz navu

    gaz navu Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    881
    Тоже история с телескопом mil-spec.
    Экспертиза признала не х.о. вернули гнутую.
    Криминальное дело закрыли.
    Витяг надо хранить.
    Долго висит в разрешиловке потом.