ДТК ак 74

Тема в разделе "Українська асоціація власників зброї", создана пользователем makar2301, 17 мар 2025.

  1. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    Вітаю, я новий користувач, якшо не правильно шось створив, вибачаюсь, є проблема, прикипів дтк на ак 74, не відкручується ніяк, вирішував хтось якось цю проблему? замочував у киросині, пробував прогрівати, не допомогло
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Новий маленький відкритий коліматор на вівер Sig Sauer Romeo - X RMR 1x24 Red Circle Dot (РЕПЛІКА)...
      3550 грн.
    2. Приціл ПОСП 6 х42В все на фото
      13000 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Двосторонній кронштейн для фіксації найрізноманітнішого обладнання на зброї. Використовується при не...
      210 грн.
    4. Магніфер Х3 Виробництво Китай. Новий, не встановлювався, не використовувався. Упаковка для відправ...
      1695 грн.
    5. Трофейний приціл в робочому стані
      1900 грн.
  3. Гном Саша

    Гном Саша Stabsgefreiter

    Сообщения:
    412
    Адрес:
    Одесса
    нагрейте ручной горелкой только не переусерствуйте а потом постучите резиновым или твердым пластмасовым молотком и пробуйте откручивать желательно чтобы ктото крепко держал автомат. обязательно получится
     
  4. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    пробував, не вийшло, мені радили в лещата затиснути, але я боюсь шо шось з стволом трапиться або з газ камерою
     
  5. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.837
    Грійте ще. Спробуйте крутити "по гарячому".
     
    akms1974 нравится это.
  6. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    потрібно до червоного нагріти?
     
    akms1974 нравится это.
  7. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.837
    Не треба. Прогрівайте по колу. Якщо є лещата - то добре. Зробіть важіль, крутить за отвори у ДГК. Розхитайте цю потвору. )))
     
    akms1974 нравится это.
  8. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    а яку частину затискати гвинтівки щоб не поламати нічого
     
    akms1974 нравится это.
  9. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.837
    З огляду на Ваші питання, то може хтось більш досвідчений зробить це?
     
    akms1974 нравится это.
  10. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    нажаль не тільки у мене така проблема) і не знаємо що робити
     
    akms1974 нравится это.
  11. Server0807

    Server0807 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    555
    Адрес:
    Украина
    Ось тутасики затискайте,якщо приклад не складний,але пам'ятайте,що ДГК також тримає фіксатор,під котрим є пружина і вона від перегріву може сісти
    IMG_20250318_175114.jpg
     
    akms1974 нравится это.
  12. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
     
  13. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.837
    Чим ближче затиснете до ДГК тим краще.
    На 74 звичайна різьба. Відкручувати вліво. Треба зажати фіксатор ДГК, щоб не заважав.
    То я так, на всяк випадок, якщо що.

    п.с. Я так розумію, намагаєтесь розібрати горєлий разєбінго....
     
    akms1974 нравится это.
  14. Server0807

    Server0807 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    555
    Адрес:
    Украина
    Там з заводу може бути перетискання при посадці арматури,а Ви ще дотиснете
     
  15. makar2301

    makar2301 Schütze

    Сообщения:
    10
    Нажаль нагрів не допоміг, скажіть будь ласка варіант щоб розрізати його існує?
     
  16. Walter White

    Walter White Gefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    27
    Берете ножовку та обережно чиргикаєте вподовж ствола (з двох протилежних боків), потім обережно розколюєте дгк зубилом.
     
    akms1974 нравится это.
  17. 6a4aInf0

    6a4aInf0 Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    30
    Сообщения:
    12
    Справились?
     
  18. Захід України

    Захід України Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    54
    Сообщения:
    92
    Адрес:
    Україна
    Фікатор дтк,на кінці була є такий штопор,його пробував до низу натиснути і тоді відшкодувати дтк?