Дрон ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Подорванный, 6 вер 2025.

  1. Подорванный

    Подорванный Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    691
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    1.390
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня попалось на позициях такая часть подскажите самоделка?или что это
     

    Images:

    IMG_20250904_090221.jpg
    IMG_20250904_090216.jpg
    IMG_20250904_090211.jpg
    IMG_20250904_090205.jpg
    IMG_20250904_090202.jpg
    IMG_20250904_090158.jpg
    IMG_20250904_090149.jpg
    Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
    2. Оригинальный намушник Mauser 98k / G43 / MP43 / MP44 / Stg44. В отличном сосотоянии. Не копанина. Вс...
      500 грн.
    3. Магазинная коробка на Маузер к98
      1800 грн.
    4. Мушка на Маузер к98 состояние хорошее
      1050 грн.
    5. Прицельная планка на Маузер к98 состояние хорошее зависла нужно отмыть от смазки и грязи
      1200 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Думаю, до сучасної війни це відношення не має. Це щось із виробів якогось радянського гуртка юних техніків, імхо. Був колись в моєму дитинстві журнал з такою ж назвою:).
    images - 2025-09-06T112936.178.jpeg ut70_01.jpg images - 2025-09-06T113029.144.jpeg
    Можливо, помиляюсь, звісно:). Хіба що хтось пригадав дитинство і вирішив наземного дрона-камікадзе зробити по старим кресленням:), або просто для цього старий виріб використати.
    З повагою,
     
    Останнє редагування: 6 вер 2025
    duke6kirill, SergZSK, LySS та 2 іншим подобається це.
  4. pau4ara

    pau4ara Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    599
    Корпус пінопласт, на валу сальники ??
     
    Подорванный подобається це.
  5. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.035
    Адреса:
    Шмурдленд
    Доброго!
    Я не утверждаю, но похоже на "буксир" для затягивания рыболовной сетки под лед, лампа для того чтобы видеть где он находится подо льдом.
     
    Eide, den 7.62, ded72 та 6 іншим подобається це.
  6. Подорванный

    Подорванный Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    691
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    1.390
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Украина
    Да пенопласт и фрезы по бокам
     
    den 7.62 подобається це.
  7. pau4ara

    pau4ara Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    599
    Так само подумав .
     
    den 7.62, Topaz81 та nex92 подобається це.
  8. den 7.62

    den 7.62 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    408
    Адреса:
    Киевская область
    Вітаю! Так ,підтримую колег- це рибацька торпеда для затягування сітки під лід.
     
    Otryta та Andrew1965 подобається це.