"Драгун" тильник шаблі ?

Dieses Thema im Forum "Знайдене в землі та переробки" wurde erstellt von tr44ua, 1. März 2020.

  1. tr44ua

    tr44ua Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Beiträge:
    1.676
    Ort:
    UKRAINE
    Вітаю. Ось товаришу трапилася така річ, схоже що тильник від шаблі, але подібних не зустрічав. Наперед дякую за інформацію.
     

    Images:

    87753428_603463056901329_6031716779032576000_n.jpg
    87947318_603463023567999_1583605874268569600_n.jpg
    88228496_603463150234653_5348780776689238016_n.jpg
    Plazovik gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 79 шт.)
      Товар новый Цена указана за 1 штуку * -Любые дополнительные фото по запросу предоставлю -По всем воп...
      25 грн.
    2. Ніж складний виробництва Франціі J.Robin Лезо фіксується,без люфта.
      350 грн.
    3. Пистолет ТТ 1947 года,ММГ,деактив Балаклея,заглушен штифтом ствол,упоры удалены не полностью,на одно...
      18000 грн.
    4. Камера з Гербери Повністю ціла
      11000 грн.
    5. Оригинальная каретка лентоподачи MG-42. Практически идеальное состояние. Клеймо военной приёмки
      2500 грн.
  3. zit13

    zit13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    1.575
    Ort:
    ВО "Заграва"
    Ка по мне то не он.С ув.
     
    tr44ua gefällt das.
  4. tr44ua

    tr44ua Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Beiträge:
    1.676
    Ort:
    UKRAINE
    Так шпаги. Ось схожі мотиви виконання, але саме такого не знайшов.
     

    Images:

    93010838.jpg
    zit13 gefällt das.
  5. zit13

    zit13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    1.575
    Ort:
    ВО "Заграва"
    Ну это скорее "+" чем " - ". С ув.
     
    tr44ua gefällt das.