Довге очікування

Тема у розділі 'Військова археологія', створена користувачем Alter Mann, 31 тра 2017.

  1. oniK

    oniK Gefreiter

    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Ивано-Франковск, Украина
    І так, ніякі документи фотографувати, а тим більше викладати в інтернет, шеф не дозволив, сказав, це не для виставки, а хто хоче на них подивитися, то адреси я писав вище.
     
    1. Пістолет Рот Штєер 1907. Гарний комплект для реставратора. Бонусом йде другий. Затвор не рухається,...
      10900 грн.
    2. Бульдог 320
      4200 грн.
    3. Чёрно-пороховой, капсульный револьвер, раздельного заряжания. 31 калибр. Точная копия Remington Pock...
      42500 грн.
    4. Маузер 1914 Пропонується комплект для реставрації. Залишки хрому, в наявності тільки те що на фото....
      7300 грн.
    5. испанская копия Смит-Вессон 5 зарядний в калибре .38 (Eibar)/ Orbea Hermanos 1884 /??? Любой Деактив...
      11500 грн.
  2. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Угу. Ми поняли. Кантора серйозна. Ще й секретна. Багато букв і в результаті бла бла бла.
     
    tuman подобається це.
  3. Штурм

    Штурм Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    406
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    728
    Повідомлення:
    10.007
    Адреса:
    OSTWALL
    Как-то поздно мимо темы прошел...Но почитал с интересом... Особенно умилило то, как Похабыча "учат" бойцов поднимать.. А темы, по его поисковым работам, пролистать времени не хватило ?
     
    kran, Лесной комар, ArtBorsuk та ще 1-му подобається це.
  4. oniK

    oniK Gefreiter

    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Ивано-Франковск, Украина
    Хреново Ви поняли, Ви особисто! Виходить так ніби Вам завидно що ще є хтось, хто таким займається і не хвалиться, бо замість того, щоби, так сказати, обмінюватися якоюсь інформацією, вам краще обі.р.ти когось і себе показати! Вам далеко до Франківська? Скільки ще разів писати? Чого вам не подобається як хто копає і потім проводиться експертиза? Бо вам так не привично? Бо ви знаєте що треба викопати, закопати і забути? То для чого копати? Ну ж не для борщу кістки викопуються... А щодо "секретності" то так - дехто копає щоби похвалитися, хтось щоби фото повикладати на розгляд, хтось на цьому бізнес робить, а хтось пробує встановити особи, знайти родичів і поховати так як це належиться (особи цих солдатів встановлені, родина ще не знайдена, можливо будуть першими захоронені в Богородчанському р-ні, де найближчим часом мав би появитися збірний цвинтар)... Я теж можу похвалитися парою сотень фотографій з розкопок і десятком відео, а для чого, що це дасть?
    ну от загружу пару фотографій з одних із перших розкопок з Д.Лазу, то як думаєте, цифри наугад писали чи дійсно рахували й обстежували? DSC_0564.JPG DSC_0565.JPG DSC_0566.JPG DSC_0567.JPG DSC_0568.JPG DSC_0570.JPG
     
  5. oniK

    oniK Gefreiter

    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Ивано-Франковск, Украина
    Ви читали всі повідомлення чи почерез одне? Якщо було написано як проводились розкопки і що останки забрані на експертизу, то це "учат"? Я не писав нікому як хто і що має робити, а написав, що було зроблено! А як у вас є інтєрєс читати чиїсь спорні дурниці, де хтось щось комусь пробує доказати, то відповім, що так, врємєні не вистачає і на свої пошукові роботи, бо навіть на цей форум стає часу раз на місяць зайти...
     
  6. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Я Вам не раз повторю, мені абсолютно однаково як копаєте ви і інші. Мені не зрозуміло , навіщо віддавати останки експерту. В вище викладених доказ інформація, яку можна узагальнити самим, без експерта. І вік можна встановити прямо в розкопі . Який сенс з такого папірця? Плюс мінус 10 років? Ви самі не можете глянути череп , зуби і кістки? Вам не видно пошкоджень і треба експерт???
     
    KLEJMOR та Вольф подобається це.
  7. Штурм

    Штурм Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    406
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    728
    Повідомлення:
    10.007
    Адреса:
    OSTWALL
    Документы - это хорошо... Это доказательно... Контора, потихонечку, начинает выдавать секретные материалы. Только, на минуточку, отвлекитесь от своих амбиций и дайте мне ответ на один вопрос: ЧЕГО ТАКОГО ЭКСКЛЮЗИВНОГО установили эксперты, исходя из Ваших документов ? Им, наверное, заняться совсем нечем ? Все, что указано в этих бумагах, поисковик, с достаточным стажем работы, определит (как заметил Похабыч) прямо в раскопе: и возраст, и пол, и имеющиеся повреждения. Так какой смысл в написании кучи НЕНУЖНЫХ бумаг ? И, отсюда, следующий вопрос: а сколько, среди этих, осмотренных экспертами, УСТАНОВЛЕННЫХ ? Что, по сути и является главным итогом кропотливой работы любого поисковика.
    Вам никто и ничего не собирался доказывать.. Но, и выражать восхищение проделанной бессмысленной работой, тоже никто не будет. Еще раз повторю: у Вас эксперты без дела сидят, раз находят время на подобные "изыскания".
     
    Старик Похабыч подобається це.
  8. Старик Похабыч

    Старик Похабыч Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.337
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Ви трошки плутаєте ціленаправлену роботу з " похвалитися". Для багатьох райберт як Дім, і ми тут ділитися всим і спілкуємося на різні теми. Я особисто створюю теми щоб люди бачили і знали що така робота ведеться.
    Поняття поводу бізнесу , мені ваша фраза не " больно" я не заробив на пошуку навіть пів копійки. Бєрці в мене порвані , в бундесверу я останній раз купляв в 2010 році б.у.. Офісу на відміну від вас теж нема. Експерт- людина, яка займається дома поночі своєю роботою безкоштовно " тоєсть даром".
    А вас самому влом скласти пару папірців прямо в розкопі? Чи тоді експерт зарплату не получить? IMG_20170814_080802.jpg IMG_20170814_080820.jpg
     
    гринго80, Mooxa, Kurt Wagner та 6 іншим подобається це.
  9. Andy_spg

    Andy_spg Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    Киев
    Из первого поста темы следует, что подъем солдат производила некая контора "Мемориал". Из реестра МК следует, что на Ивано-Франковскую облась получили разрешения на поисковые работы: Союз Народная память 30.05.17 319/10/61-17 и Українські меморіали 19.07.17 544/10/61-17. Народная память обитает в Киеве, а Укр.мемориалы-это львовская контора (см.файл с реестра). Единственный вопрос-как мемориалы (если это они) подымали солдат в мае 2017 при полученных доках в конце июня 2017? Или подъем солдат проводила другая организация без каких либо документов?
    п/с по указаным адресам: на первом музей освободительной борьбы, а на втором-научно курсовой комбинат)))
     

    Images:

    Screenshot_2017-08-14-13-00-41.png
    Mooxa, Старик Похабыч, Kurt Wagner та ще 1-му подобається це.