Допоможіть, ще це ВСЕ таке

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем NazgulxD, 9 ноя 2017.

  1. NazgulxD

    NazgulxD Obergefreiter

    Сообщения:
    57
    Адрес:
    Украина, Киев.
    Допоможіть, ще це ВСЕ таке, цінність і тд.) Це все було знайдено в одному місці. дякую))
     

    Изображения:

    WP_20171108_18_41_44_Pro.jpg
    WP_20171108_18_42_10_Pro.jpg
    WP_20171108_18_42_21_Pro.jpg
    WP_20171108_18_42_26_Pro.jpg
    WP_20171108_18_42_38_Pro.jpg
    WP_20171108_18_42_45_Pro.jpg
    WP_20171108_18_43_09_Pro.jpg
    WP_20171108_18_43_31_Pro.jpg
    WP_20171108_18_44_02_Pro.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    2. Оригінал. Старовинна річ. Натільна іконка , Св. Микола. Бронза. Дуже добрий стан. Не чищена. Коп по...
      215 грн.
    3. Оригінал . Коп. Ігольниця у вигляді слуги-негра, що розриває собі на грудях камзол та ніби каже нам...
      485 грн.
    4. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
    5. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Ви розкопали поховання,вбрання небіжчика
     
    Volia нравится это.
  4. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Сообщения:
    1.381
    Адрес:
    Поля
    Клад эпохи бронз?
     
    Чкалов, Alter Mann и Лесной комар нравится это.
  5. Лесной комар

    Лесной комар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    38
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    77
    Сообщения:
    2.480
    Адрес:
    Бачу Харків із вікна.
    Ага а серпы он носил как головные уборы?:)
    А копьё вместо тапочка одевал.
    (Не пишите то что не можете подтвердить)
    NazgulxD
    Отличный комплекс.
    По цене от дорого до очень дорого.
    П.С.Браслеты вообще Агонь:beer:
     
    rrb, Чкалов, БЛК и 2 другим нравится это.
  6. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Ну просто так же не будет всё в одном месте?!А браслеты?
     
  7. Лесной комар

    Лесной комар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    38
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    77
    Сообщения:
    2.480
    Адрес:
    Бачу Харків із вікна.
    Бывает.Поверьте мне на слово.(ну или гугл Вам в помощь)

    И что?
    Тогда ответный вопрос
    А кельт??
    Обычная "заначка"-комплекс -нычка и тд. и т.п
     
    БЛК, WroclawZiemniak и гринго80 нравится это.
  8. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Сообщения:
    1.567
    На всяк випадок напишу,бо дивлюсь автор не в темі
    не вздумайте ТЕРТИ до блєску,вода мило і все...
     
    Тимур и Лесной комар нравится это.
  9. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Сообщения:
    1.381
    Адрес:
    Поля
    Очень даже часто бывает
     
    Alter Mann и Лесной комар нравится это.
  10. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    37
      проданные:
    355
    Сообщения:
    3.107
    Адрес:
    Галичина
    Ну милом,я б не ризикував.Для початку замочив би в дистильовану воду,а чисткою нехай займається реставратор.
     
    WroclawZiemniak и БЛК нравится это.
  11. sergei7707

    sergei7707 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    362
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    706
    Сообщения:
    3.200
    Адрес:
    Украина
    Помыть под проточной водой мягкой щёткой и пока сложить всё в пакет я думаю что патина сыпаться не будет .