Допомога Ф12Р

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем Торонтини, 10 мар 2024.

  1. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    966
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня. Допоможіть розібраться, в чому проблема таких утиканій?
     

    Изображения:

    IMG_20240310_170043.jpg
    akms1974 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 17 шт.)
      Тубус з порохів пострілу для РПГ-7
      115 грн.
    2. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    3. Ящик від гранатометів АТ-4 . Розмір 110х41х26 см . Стан гарний . Був використаний в Донецькій обл.
      1099 грн.
    4. Ящик чемодан, с ручкой для переноски, в отличном состоянии. Цвет маскировочный под траву. Выдерживае...
      2600 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Кейс від гранати пластиковий
      500 грн.
  3. Боневтік

    Боневтік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    130
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    282
    Сообщения:
    2.739
    Адрес:
    Украина
    1. Замінити дудку на нормальну, без прослаблень патронника.
    2. Зуб змочити майже під нуль0.
    3. Зворотню ставити, якщо посилену, то вона повинна відповідати діаметру ствола та боєприпасу.
     
  4. Василь Бойчук

    Василь Бойчук Oberschütze

    Сообщения:
    66
    В мене теж таке було 140дж
     
    akms1974 нравится это.
  5. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    966
    Адрес:
    Украина
    Як вирішили цю проблему?
     
    akms1974 нравится это.
  6. 5.45

    5.45 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.433
    Адрес:
    Украина
    Это гильза, или патрон при подаче?
     
    akms1974 нравится это.
  7. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    966
    Адрес:
    Украина
    Патрон при подачі
     
    akms1974 нравится это.
  8. bestmedved

    bestmedved Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    145
    Адрес:
    Odessa
    Я магазин змінив і все стало норм.
    Губи подачи ,чомусь розійшлися....
     
    akms1974 и Торонтини нравится это.
  9. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.559
    В мене теж був магазин!
    Магазин як вияснилось був від бойового ,а вони по губам різні!!
    Може ще бути і горка на дудці но то рідкісніше!!
     
    akms1974 нравится это.
  10. 5.45

    5.45 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.433
    Адрес:
    Украина
    Меняйте магазин, или чуть подогните губы друг к другу
     
    akms1974 нравится это.
  11. Василь Бойчук

    Василь Бойчук Oberschütze

    Сообщения:
    66
    Зробив допрацювання стволика під 6,2
     
    Торонтини и akms1974 нравится это.