Домкрат

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем qwertyufd, 15 гру 2022.

  1. qwertyufd

    qwertyufd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    3.871
    Адреса:
    Україна. Захід
    Подскажите пожалуйста, от какой техники домкрат? С виду похож на москвичовский 400 или 401, но на моём, рукоятка другая и вроде пластины на моем толще.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Знак трудового фронту(RAD). Таким дістався.
      500 грн.
    2. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
    3. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
    4. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3500 грн.
    5. Значок 1 MAI - 1939. 3 Рейх.
      600 грн.
  3. qwertyufd

    qwertyufd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    3.871
    Адреса:
    Україна. Захід
    Фото
     

    Images:

    IMG_20221215_115634.jpg
    IMG_20221215_115623.jpg
    IMG_20221215_115611.jpg
    IMG_20221215_115554.jpg
    Falconer подобається це.
  4. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.272
    Адреса:
    UA
    Можливо це і є, домкрат від М-400/401, також схожий як від Kadett/Olympia, але в будь якому випадку з "модернізованою" ручкою від лещат.
    М400/401
    Москвич 400...jpg
    Опель
    Opel  Kadett-Olympia 1,3.JPG
     
    duke6kirill, sahape, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  5. qwertyufd

    qwertyufd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    3.871
    Адреса:
    Україна. Захід