Документи УПА

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем BaNdErIvec, 23 лис 2016.

  1. biocorrector

    biocorrector Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Україна
    Раз Ви вже "засвітились", чисто по-людськи рекомендую нічого не чіпати, а акуратно все зібрати назад і повідомити СБУ у Львівській області. Зрозумійте, що великих грошей на цьому Ви не заробите, а для історії буде дуже цінною знахідкою. Я більш ніж впевнений, що за благородний вчинок, Бог ще не раз нагородить Вас в житті.
     
    Realpatriot76, SirEdmund та CrazyFrog подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пропоную Вашій увазі затворну раму гвинтівки Манліхер М-95 Затвор входить- виходить,показав на фото....
      650 грн.
    2. Магазин в зборі, не відкривався. Магазин годиться до приєднання до любої гвинтівки Маузера Gewer 98...
      350 грн.
    3. Продам в хорошие руки Драгунку Мосина производства Ижевского оружейного завода в 1916 году Добавлен...
      19000 грн.
    4. метал крепкій
      100 грн.
    5. Прицільна планка та подавач на манліхер м 95. На планці є цифри.
      200 грн.
  3. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    ну під категорію скарб мене не припишуть(треба щоб цінність була більше 240тис))),архівних документів тут немає...все викидую все буде в вільному доступі...і ще раз кажу знаючи наші музеї або інші структури ....все потрібне опиняєтся в потрібних руках.
     
    гринго80 та ArtBorsuk подобається це.
  4. biocorrector

    biocorrector Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Україна
    Те, що Ви знайшли не опинеться в "потрібних руках", бо не є вже аж таким цінним, а для історії УПА фахівці можливо щось і виявили б. Справа Ваша, Ви знайшли, Ви приймаєте рішення, що з тим робити. Я просто висловив свою думку.
     
    SirEdmund подобається це.
  5. CrazyFrog

    CrazyFrog Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    971
    Адреса:
    Брест, Беларусь
    Дакуманты - цуд!

    Абавязкова аблiчбаваць трэба.
     
    Mazepynka та SirEdmund подобається це.
  6. CrazyFrog

    CrazyFrog Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    971
    Адреса:
    Брест, Беларусь
    Можна звярнуцца да фахоуцау па тэмату. Навукоуцам дастаткова добрых копiй.
     
  7. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    шановний з усієї до вас і до їнших максимум що я можу робити це я роблю всі документи скануєтся нічого не опускаєтся кожну книжку листочок сторінка в сторінку ..все по порядку скину на гугл диск там буде все в шикарній якості що як хттось і захоче то і так візьме с0бі звідтам.
     
    663 подобається це.
  8. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    я ж викинув з метою щоб мені щось сказали по документах...всі тільки говорять про те що я маю з ними зробити,ніхто не почав реально допомагати...все сам от для прикладу почав роботу по книжках з авторами почав з першої по списку хто такі бандерівці-атор Петро́ Микола́йович Феду́н-Полта́ва (псевдо: «Петро Полтава», «Волянський», «Север», «Зенон», «П.Савчук») (24 лютого 1919, с. Шнирів, Бродський повіт, Західноукраїнська Народна Республіка23 грудня 1951, с. Вишнів, Рогатинський район, Станіславська область) — заступник Голови Генерального Секретаріату Української Головної Визвольної Ради, член ОУН, керівник Головного осередку пропаганди Проводу ОУН, референт політвиховного відділу Головного військового штабу УПА і керівник Бюро інформації УГВР; чоловий ідеолог («політвиховник») українського збройного підпілля ОУН-УПА 1940/50-их рр., пропагандист, публіцист і редактор та автор багатьох повстанських публікацій.
     
    663, CrazyFrog та Bakay подобається це.
  9. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    зараз швиденько закину решту документів
     
  10. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    брошури які набиралися в ручну(є оригінали в музеєх і література сканована чи перевидана в інтернеті))
     

    Images:

    100.PNG
    100.PNG
    102.PNG
    103.PNG
    104.PNG
    105.PNG
    106.PNG
    107.PNG
    108.PNG
    109.PNG
    110.PNG
    111.PNG
    663, sergeyk2, rrb та 2 іншим подобається це.
  11. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    і можливо повторюєтся але чомусь сканував окремим файлом думаю закину...
     

    Images:

    200.PNG
    201.PNG
    202.PNG
    203.PNG
    204.PNG
    205.PNG
    206.PNG
    207.PNG
    663, sergeyk2, rrb та 2 іншим подобається це.
  12. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    з документів все...ті що друковані в ручну зшиті ниткою на фото видно.......
     
  13. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    і на кінець звіту починалося все з того що виходили покопати десь 3 тижні перед тим як знайшли документи підняли колечко патріотика УПА,таких знахідок 2 роки не було прийшли на те місце ще раз...от і результат...
     

    Images:

    колечко 2.PNG
    колечко.PNG
    663, sergeyk2, rrb та 3 іншим подобається це.
  14. severust

    severust Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Знав я пана який здав подібний архів у Львівський музей визвольних змагань. Спеціально відвідав цей музей. Жодної листівки, агітки чи документів зі знайденого архіву я не побачив. Мабуть вивчають! А швидше всього гниють ці документи десь в підвалах музею.
     
    663, ХАЗБУЛАТ, Jurgenss та 5 іншим подобається це.
  15. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    Я ж кажу якби можна було бути 100% впевненим що такі матеріали належно зберігатимутся в музеї була б інша справа,найураще на мою думку що б для нього було так це припадав пилом в вологій кімнаті де перепади температури і таке інше,а найгірше так як буває все б розпродали по приватних колекціях наробили копій і сказали таке приніс)
     
    663, Bakay та biocorrector подобається це.
  16. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    120
    Повідомлення:
    8.743
    Адреса:
    Украина
    Я теж один раз здав до музею пару речей.
    Уже пять років виставляють... :(:(:(

    З повагою.
     
    BaNdErIvec подобається це.
  17. biocorrector

    biocorrector Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Україна
    Можливо маєте рацію... . Догадувався, але не думав, що настільки все погано... .
     
  18. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    120
    Повідомлення:
    8.743
    Адреса:
    Украина
    У музеях є така чорна діра яка називається запасники.
    Навіть у моєму рідному місті є така проблема...
    А коли рядові радянські ордени в єкспозиції
    лежать копії - то це дивнувато... :(:(:(

    З повагою.
     
    Ruff, Jurgenss, Paul_Gudvin та 3 іншим подобається це.
  19. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Повідомлення:
    749
    Адреса:
    Україна
    Добрий, дозвольте, мені словечко, ну по-перше автора знахідки вітаю !!!
    По-друге, знахідка безумовно, безцінна, принаймі для мене.
    По-третє, багато музеїв дійсно може просрати знахідку принаймі, із-за того, що немають місця на неї.
    По-четверте, і як на мене саме ОСНОВНЕ, це те, що потрібно шукати ідейних музейників на цю тему (не смійтесь, таке є): м. Львів, http://www.cdvr.org.ua/books Вони мають досвід реставрації, відновлення та зберігання подібних архівів.
    Пам*ятайте, на паперах і чорнилі йдуть незворотні процеси, все може посипатись в будь-який момент, папір і чорнило окислюється і т. д.
    А от в СБУ, мабуть не найкращий вихід (там,в темі, хтось радив).
    Все у ваших руках, хотілось би, щоби ніщо не пропало, і небуло забуто.
    Дякую за увагу!
    P.S. Доречі, якщо знайду посилання, то закину вам, про те, що СБУ, всетакі небайдужі до даної теми.
    А, ще у фейсбуці є такий Руслан Забіла, хоч приватно з ним порадьтесь, як зберігати папери. Він теж з цього центру.
     
    ArtBorsuk та Барражер подобається це.
  20. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Повідомлення:
    749
    Адреса:
    Україна
  21. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Повідомлення:
    749
    Адреса:
    Україна
  22. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    https://reibert.info/threads/drukovana-agitacija-upa.451157/#post-8782444 на мою думку я все зробив совісно ..не почав щось ховати продавати частинами,гарно все відсканував і ти ворог народу ...ЩЕ РАЗ КАЖУ БУЛИ Б ТУТ АРХІВНІ ДОКУМЕНТИ ЧИ ДАНІ ПРО ЗАГИБЛИХ ДРУГЕ ДІЛО .....ТІ ВСІ СТАТТІ Я ПЕРЕЧИТУВ ТАМ ЗАКОН ПОРУШЕНИЙ В 2 МІСЦЯХ САМЕ АРХІВИ І ЦІНА НА РИНКУ БІЛЬШЕ 500 ТИСЯЧ(7 ДОКУМЕНТІВ ПИСАНІ РОМАНОМ ШУХЕВИЧОМ)А ТУТ ПРОСТО ПРОПАГАНДА...НЕ ХОТІВ РОБИТИ **СРАЧУ** РОЗКИДАТИ ВСЕ ...ДЕ ХТО СКАЖЕ МОЛОДЕЦЬ А ДЕХТО ВСЕ ОДНО ДОКАЗУВАТИМЕ СВОЄ...В КОЖНОГО СВОЯ ДУМКА І ПОЗИІЯ....
     
    vladoSS подобається це.
  23. severust

    severust Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Панове. Передивився ще раз всі виставлені фото. Ніяких унікальних документів там нема. Звичайні листівки, агітки, газети і брошури. Все давно вивчено та досліджено. На фіолетовому подібна література продається вже який рік. Єдиний документ який може зацікавити дослідників - це зошит, але на скільки я зрозумів там тільки звіти про фінансову діяльність.
     
    liman та GINDENBURG подобається це.
  24. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    223
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    440
    Повідомлення:
    6.829
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Крутчий архів.
    Можт скани передати для Інституту історичної памяті? Вятровичу?
    Можливо там є і згадки про Волинь?

    Читаю 1. Допомога Східнякам. Цікаво що то за допомога така?

    Словом...якщо що скидайте хоч скани на пошту мені..я перешлю фахівцям історикам для вивчення.
    З пов
     
    Piasterol та Mazepynka подобається це.
  25. Nikolay Semenenko

    Nikolay Semenenko Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Praha
  26. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    7.558
    Адреса:
    Україна.
    Перечитував вашу тему пару рас. Чесно кажучи я б на вашому місці навіть і не знаю що зробив. Відати в музей ?, в архів ?, кому ?.
    Про вище згаданий бідон з Тернопільщини, то обложки та обгортки з документів з того самого бідона вільно продавалися, в Тернополі на так званій в народі біржі.
    Для чого було розбивати цю знахідку державослужбовцям на корисні документи та на папірці ?. Що в них місця для зберігання не було ?. Ні, ці гниди як завжди хочуть рішати чиюсь долю, та поповнити свою кішеню. Історія їх мало цікавить.
    Зберігання вашої знахідки в одних руках це було би дуже добре. Основне питання-ДЕ ?.
    Якщо навіть розійдеться по всій Україні, в такому випадку, особисто я прийнявби це як славу бійців УПА яка не забута в усіх куточках України. Колекціонер буде показувати ці листівки друзям, дітям, кожен рас згадуючи цих мужніх людей.
    Те що ви роздруковуєте матеріали та викладаєте в вільний доступ це великий плюс.
    Бажаю вам прийняти правильне рішення !.
     
    BaNdErIvec подобається це.