Доброго дня! Підкажіть по емблемі

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Vetal124, 1 тра 2020.

  1. Vetal124

    Vetal124 Gefreiter

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    Коломия
    Дякую
     

    Images:

    FB_IMG_15883562305205317.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    2. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    3. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    4. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    5. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
  3. Noble_Tiger

    Noble_Tiger Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    158
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    419
    Адреса:
    Україна, Київ
    TarASha, forencic, Star64 та 3 іншим подобається це.
  4. Noble_Tiger

    Noble_Tiger Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    158
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    419
    Адреса:
    Україна, Київ
    "В сентябре 1934 года Матис и фирма Форд подписывают соглашение, по которому 60% акций фирмы принадлежит фирме Форд и 40% Матису, реорганизованная фирма получает название Matford."
    Вот история фирмы.
     
    Bangalor, TarASha, RIHARD 77 та 4 іншим подобається це.