Доброго дня. Може хтось підскаже що це

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Николай 1981, 10 вер 2025.

?

Випадкова знахідка просто на вулиці. Важкий метал, не алюміній

  1. Сувенірка

    0 голосів
    0,0%
  2. Нагорода

    0 голосів
    0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Николай 1981

    Николай 1981 Feldwebel

    Повідомлення:
    273
    Адреса:
    Северодонецк
    1757513373165766832676745877964.jpg 17575134563864195525632131449878.jpg
     
    Tartar та Featron подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    3. Німецька кокарда-гудзик.
      600 грн.
    4. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
    5. Состояние на фото
      6000 грн.
  3. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    844
    Лоти
      на продажу:
    599
      продані:
    1.707
    Повідомлення:
    1.251
    Адреса:
    Солнечный Город у моря
    Доброго!
    Медаль "Вірність і честь" Служба зовнішньої ровідки України.
    С отломанной колодкой.
     
    AK-725, SergZSK, флегМАТ та 5 іншим подобається це.
  4. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    Украина, Киев
    SergZSK, Bangalor, флегМАТ та 2 іншим подобається це.