Днепр и область.

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем Boing, 7 сер 2005.

  1. Gystov

    Gystov Schütze

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Krivoi rog
    Щас всё опасно кроме наркотика)
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    5. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
  3. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Кривбасс
    Приветствую всех камрадов .
    Купил металоискатель хочу попробывать .ищу какоето хоби на пенсии.
    Неподскажете где можно покапать в черте Кривого Рога.Опыта 0.
    Я так понял за городом копать сейчас стрёмно.
    Скинте карту или какой намёк в лс.
    Буду благодарен .
    Или может ктото предложит вместе покопать.
    Проживаю в саксаганском раёне.
     
  4. -=AviatoR=-

    -=AviatoR=- Feldwebel

    Повідомлення:
    300
    Адреса:
    Украина. Кривой Рог
    Добрый день!
    Я тоже из КР :beer:
    Если прибор только куплен и опыта 0 - то пока "карты и все такое" - рано. Оно просто будет бесполезной информацией...

    ...для начала я бы посоветовал просто походить...ну скажем по пляжу. Просто чтобы понять вообще как оно работает. Как водить катушкой, как понимать где оно вообще лежит, центр цели и все такое. Понимать какие числа ВДИ чему примерно соответствуют. Цветное / черное и т.п. Копать тупо все, естественно. На пляже, например, будут монеты. Ну понятное дело не старинные. Советские - самые старые. Например на пляже 44 кв-ла походить или на Прудах. В черте города. Ничего противозаконного в том нету.
    ...ну или на поле выйти...если рядом из Саксаганским р-ном...то например те поля что напротив Шерстепрядильной станции скоростного трамвая. Ну та которая ото недостроенная. Ну или выходите на Индустриальной и чуть вперед пройти. Несколько полей. Там сад был раньше. Ну то есть будет попадатся всякий мусор...типа гвозди, осколки, проч. Пули / гильзы...проволочка. Такое. Возможно какой то Советик найдете. Это просто чисто для практики ближайшие к Вашему району проживания поля. И они в черте города. То есть по ним ходить как бы можно...

    ...а уже пото-о-о-м...когда уже будете на автомате понимать прибор - можно смотреть карты...ехать куда то целенаправленно, пытаться ходить по каким то интересным местам, дорогам, проч

    ...просто результат на "потенциально интересном месте" будет такой же как и на лужайке под домом сначала. Тотальная неразбериха на что и как он пищит (прибор) и что вообще происходит. То есть смысла куда то ехать поначалу просто нет
     
    Незнайка855, BTRhik, Outman та 3 іншим подобається це.
  5. Чародій

    Чародій Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Д@цент подобається це.
  6. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Кривбасс
    А где или как скачать?
     
    Чародій подобається це.
  7. Чародій

    Чародій Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Можна скачати клікнувши правою кнопкою миші по зображенню:beer::beer::beer:
     
    Maksim_35 подобається це.
  8. Joker1991

    Joker1991 Schütze

    Повідомлення:
    82
    Адреса:
    Харьков
    Доброго времени суток :beer:
    Ищу напарника, Синельниковский район, авто есть:smile_18:
     
    der FAN та Чародій подобається це.
  9. Gystov

    Gystov Schütze

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Krivoi rog
    В сторону ближе к В.тернам карты есть скиньте плиз.По старине,а можно и по войне.
     
    Чародій та sabonis68 подобається це.
  10. Чародій

    Чародій Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Можливо стане в нагоді. З повагою.:beer:
    image001-9-e1594894253345.png
     
    Александр Кривбасс подобається це.
  11. AntiLifeHack

    AntiLifeHack Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Здравствуйте,нужна ваша помощь,я новичок 4 выезда,хочу походить по войне.р-н Павлограда,ходил в лесах находил блиндажи и окопы,отец сказал переподготовка солдат была,монетки до ВОВ,есть какие-то места в р-н Павлограда где будет и война?)
     
    mexx55 та Чародій подобається це.
  12. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Тут ще має велике значення, на що ваш прибор здатний. Якщо він не баче дріб'язок, то ви самого цікавого і не знайдете. Хіба, що Бог пошле вам велику ціль у вигляді кладу. Тобто вам треба визначитися, у якому напрямку ви бажаєте рухатися: коп по війні або коп по старині. І МД має бути відповідним.

    Окремо хочу сказати стосовно пляжа на 44му. Був там в 21му році. На волейбольно/футбольному полі прямо в тому піску знайшов 5 гарячих каменів. Не руда, легкі, але МД на них пищав, що навіжений. На феросплави теж не схоже. Якась морока. Залишив їх за правими футбольними воротами. ХЗ, шо то за фігня, може якась радіоактивна хрінь. Не відомо ж звідки той привізний пісок.
     
  13. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Кривбасс
    прибор сабля от боец групы север.1 копейку горелую на 30 см вырыл ещё непонял прибор куда бьёт .минут 10 искал
     
    Nikola$ подобається це.
  14. AntiLifeHack

    AntiLifeHack Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Здравствуйте камрады,нужна ваша помощь желательно местные(Павлоград) Мне надо найти место где можно походить по войне,или дайте карту Павлограда обороны или что-то такое
     
  15. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Чудово. Гідний прилад. Доречі біля пляжа на 44му є покинутий колишній профілакторій ЦГЗК (наче). Так от він стоїть на колишньому цвинтарі. Місцеві хлопці розповідали, що були свідками, коли будувався профілакторій, то екскаватор черпав землю разом з кістками. А малі хлопці поряд купался і один знайшов на дні золотий ланцюг значної товщини(але малий ще не розумів цінності знахідки). То старшаки побачили, як він ним грався, по дивилися уважно і викупили у нього за 100 доларів. А ланцюг, певно, був древнім з древнього жмура, якого розкопали при будівництві. Те кладовище є на старих мапах. І, треба сказати, що поряд знаходиться один із найстарших історичних центрів міста - район Рибасово. Короче, перспективні місця.
     
    Maksim_35 подобається це.
  16. Андрій белий

    Андрій белий Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Кривий Ріг
    Доброго дня і в мене лежить whites без діла я б теж десь походив та нема з ким.авто є.ви вже десь ходили?
     
    kak_tak та Bug1988 подобається це.
  17. Андрій белий

    Андрій белий Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Кривий Ріг
    Живу на ризвилці можем походить.
     
    kak_tak подобається це.
  18. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Кривбасс
    ходив на октябре в парку.из находок одна копейка и пласкогубци и всякий хлам от кабелей обмотка и прочее.
    непойму куда бьёт прибор .один сигнал по 5 минут копаю .это с пинпоинтэром правда дишовым.
     
    kak_tak та Чародій подобається це.
  19. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Один мій знайомий якось надибав гарний кольоровий сигнал. Копає - копає, а дістатися не може. Вже викопав яму в 2 штика, а ціль так і не знайшов, але звернув увагу, що як опускаєш катушку на дно ями, то потужність сигналу змешнується. Виявилося, що він натрапив на велике кільце від дерев'яної діжки, яке стягувало діжку по боках. І копав в середині. Аж поки сигнал не почав зменшуватися і він запідозрив, що щось не то.
    Також стосовно пошуку цілі. Якщо ваші МД мають гарну чуйку, то будуть реагувати навіть на шматочок дроту або маленький цвях. А залізний дрібязок в землі очима дуже важко виявити.
     
    der FAN, Omikron, episkop та 2 іншим подобається це.
  20. episkop

    episkop Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Днепр Украина
    Та ну!?! Ми знайомі? Я про цей випадок розповідав небагатьом. Тьоркою з голіафом.
     
  21. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Кривбасс
    Цвітний сігнал надибав в парку .прокопав на півтора штика а там старий осфальт і сигнал під ним .так і кинув.
     
    episkop подобається це.
  22. episkop

    episkop Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Днепр Украина
    :D:beer:
     
    Чародій подобається це.
  23. episkop

    episkop Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Днепр Украина
    Я зараз з Дульсінеєю гуляю. Але інколи тьорку на вигул беру. Щоб не говорили але тьорка - хороший прибор.
     
    Maksim_35 подобається це.
  24. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Все може бути. Я з Кривого Рогу. А випадки можуть бути схожими.
     
  25. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    Я якось надибав потужний кольоровий сигнал. В місці, де, наче, не було боїв 2ї Світової. А може я не повністю дослідив це питання. Але, розкопав я цей сигнал, а ним виявилася якась хрінь, схожа на правильне кільце, точніше на циліндр, діаметром з середню тарілку, а посередині навхрест пластини зварені. Короче ну дууууже було схоже на стабілізатор від авіабомби. Обережненьно прикопав все назад від гріха подалі і так же обережненьно звалив звідти. В той же вихід знайшов донце від ракетниці і багато траплялося незрозумілих шматків металу, товщиною з палець, і розмірами від коробки сірників до коробки з-під цигарок. Настрілу не було.
     
    episkop подобається це.
  26. Nikola$

    Nikola$ Gefreiter

    Повідомлення:
    104
    А, ще було багато металевих накладок на шпали. Подекуди з залишками шпал. Не знаю, як ту місцину ще не перетрусили цигани, але металу траплялося багато.