Detech EXcelerator 4.5x7" Minelab Explorer, E-Trac

Dieses Thema im Forum "Котушки, рамки, помножувачі глибини" wurde erstellt von Zam, 15. Sep. 2019.

  1. Продавец Zam

    Zam Gefreiter

    Beiträge:
    112
    Ort:
    Ukraine
    Продам б/у Detech EXcelerator 4.5x7" Minelab Explorer, E-Trac , 1950 грн. Покупал весной, причина продажи практически неиспользую.
     

    Images:

    IMG_20190915_151921.jpg
    IMG_20190915_151928.jpg
    IMG_20190915_152035.jpg
    IMG_20190915_154049.jpg
    superex2013 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. 3750 грн.
    2. 1651 грн.
    3. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    4. Новий шнур для зарядки металошукачів серії Nokta
      345 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя Шанс (Chance). Импульсн...
      190 грн.
  3. ivan243

    ivan243 Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Здравствуйте. За 1500 отдадите?
     
  4. Продавец Zam

    Zam Gefreiter

    Beiträge:
    112
    Ort:
    Ukraine
    Ответил в "личку".
     
  5. Продавец Zam

    Zam Gefreiter

    Beiträge:
    112
    Ort:
    Ukraine
    Продажа отменена.
     
  6. Продавец Zam

    Zam Gefreiter

    Beiträge:
    112
    Ort:
    Ukraine
    В продажі, нова ціна 1800
     
  7. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    520
    Ort:
    Гостромир
    Предлагаю 1700грн. Отправка НП наложкой, если все работает возврата не будет. Ну или Киев из рук в руки.
     
  8. Продавец Zam

    Zam Gefreiter

    Beiträge:
    112
    Ort:
    Ukraine
    Написав в ЛС.
     
  9. Тема ещё актуальна?
     
  10. Eugeniusz M.

    Eugeniusz M. Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    520
    Ort:
    Гостромир
    Не. Я уже купил.
     
  11. istmey

    istmey Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    40
    Котушка ще в продажі?
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    Ви не з той ноги встали? Чи розморозили через 5 років? :D
     
    толяша und ShreK gefällt das.