Деталь керосиновой лампы

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Фонарь, 23 сер 2019.

  1. Фонарь

    Фонарь Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    105
    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Харьковская обл
    Здраствуйте. Подскажите по цене.Будет ли интерес. С УВ. IMG_20190821_180812.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Стан та розмір на фото.
      450 грн.
    2. Олов'яні солдатики - британці. Виробництва Німеччини часів ПСВ. Розфарбовано вручну! Є деякі втрати,...
      500 грн.
    3. Старинный колокол из Франции Надпись AUYERGNE из одноимённого региона где и был приобретён. Правда п...
      400 грн.
    4. Все на фото. Доставка Укрпошта, нова пошта. Упаковка за мій рахунок.
      100 грн.
    5. Коп с блиндажа по войне . Немного почищен . Бронза . Высота = 147 мм . Диаметр основания = 105 мм ....
      480 грн.
  3. Дождь

    Дождь Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    Десь тут
    Доброго...
    Часть фитильного механизма с посадочным, резьбовым кольцом, от комнатной керосиновой лампы.
    Интерес если и будет, то минимальный... Услуги почты будут дороже....
    С ув.
     
    Befehl, Kox 263-1, Oktopus та 2 іншим подобається це.
  4. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    104
    Повідомлення:
    3.300
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Не поспішайте з висновками. Є багато любителів гасових лямп. Можливо, комусь якраз такої запчастини і не вистачає до комплекту. Я б гривень з 40-50 стартував на аукціоні.
     
    Фонарь подобається це.
  5. Дождь

    Дождь Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    Десь тут
    Доброго...
    Якщо Ви добре знаєтесь на гасових лампах, то повинні знати, що керосинову лампу (звічайну кімнатну і не тільки...) можливо купити від 50-ти грн. у повному комплекті (і в інтернеті і на "блошиних"). То о яких "Я б гривень з 40-50 стартував на аукціоні." може бути мова....
    Якщо є бажання потрапити на аукціон, то старт від однієї грн., на ВЕЛИКОГО шанувальника.
    З пов.
     
  6. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    104
    Повідомлення:
    3.300
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Поясню хід думок. Деталь - від імпортної старої лампи, з написами. Комплектну таку лампу ви за 50 не купите навіть на барахолці. Цінник буде мінімум 300. Тому якщо комусь до комплекта не вистачатиме саме такого механізма (а на дорозі вони не валяються), той заплатить. Тим більше, що зараз 50 грн? Дві кави з пиріжком.
     
  7. Дождь

    Дождь Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    Десь тут
    Не буду сперечатися з Вашим ходом думок. Все має право на існування - може бути випадок, коли комусь не вистачає саме цієї чатини від старовинної гасової лампи! (покаже аукціон)
    Але повірте мені, що колещатка від іноземніх ламп (більше тут нічого цілого и цікавого) зустрічаються досить часто. И продаються дешевше ніж "Дві кави з пиріжком." за десяток.
    Свою думку я привів - "Якщо є бажання потрапити на аукціон, то старт від однієї грн., на ВЕЛИКОГО шанувальника."
    З пов.