Цівка ИЖ-К

Dieses Thema im Forum "Запчастини до гладкоствольної зброї" wurde erstellt von AndrewZaits, 14. Apr. 2026.

  1. Продавец AndrewZaits

    AndrewZaits Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    622
    Лоты
      на продаже:
    228
      проданные:
    1.426
    Beiträge:
    121
    Ort:
    Київ
    Цівка ИЖ-К. Комплектна. Ціна 1600грн. Пишіть одразу в особисті повідомлення! Теми переглядаю рідко

    IMG_20260414_120736.jpg IMG_20260414_120755.jpg IMG_20260414_120809.jpg IMG_20260414_120822.jpg IMG_20260414_120842.jpg IMG_20260414_120900.jpg IMG_20260414_120915.jpg IMG_20260414_120930.jpg IMG_20260414_120945.jpg IMG_20260414_121000.jpg IMG_20260414_121013.jpg IMG_20260414_121032.jpg IMG_20260414_121048.jpg IMG_20260414_121102.jpg IMG_20260414_121135.jpg IMG_20260414_121118.jpg IMG_20260414_121152.jpg IMG_20260414_121206.jpg
     
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Насадка Парадокс для Сайга 20 Калібр 20 СОК20-0-15 Загальна довжина 105 мм Нова
      3500 грн.
    3. Бойова прусинами. Нова. Оригінал СРСР. Ліва.
      450 грн.
    4. Приклад і цівка на рушницю. Дуже красива різьба.
      3300 грн.
    5. Деталі б/в, ствольної коробки, моделі Іж-58. без дефектів. Продаж комплектом . Питання пишіть в пр...
      200 грн.
  2. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.102
    Ort:
    UA
    Вітаю!
    Насправді - цівка від рушниці ЗКМ.
    З повагою.
     
    Otryta gefällt das.
  3. SPM66

    SPM66 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    5
    Beiträge:
    90
    Ort:
    м.Львів
  4. Василь приклад

    Василь приклад Oberschütze

    Beiträge:
    46
    Ort:
    Луцьк
    Здоров'я бажаю усім.
    Перепрошую ,але це робилось в заводських умовах ,так цівка відіграє дуже важливі функцію ,коли є зазор між стволним гаком і шарніром може хтось вважає це дрібничкою виникає навантаження при пострілі від 750 до 900 це вказано на свольній парі а присутній зазор тоді є причина відсічок і з кожним пострілом буде виникати щораз більший шат що по вертикалі що по горизонту ,тому навіть в заводських умовах коли буб промах у фрезеровці кернили шарнір спереду аби цього штату не було ,не має зазору продовжити живучість якщо воно для вас щось вартує.
    Це явище зустрічав сотні разів.
    Миру і добра усім.