цікава бутилочка

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем андрей1990г, 31 июл 2016.

  1. андрей1990г

    андрей1990г Oberschütze

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    камянець подільський
    Бутилка знайдена при чистці криниці.допоможіть з визначенням.
     

    Изображения:

    TMPDOODLE1469991497547.jpg
    TMPDOODLE1469991566421.jpg
    Oprishok нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
    2. Бинокль старовинний з компасом Aviation виробництва Франціі Зображення чисте
      850 грн.
    3. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
    4. Малая пехотная лопата Австро - Венгрии с клеймом головы волка пятиуголка, очень редкая. Крашенная, к...
      1500 грн.
    5. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
  3. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    Якщо не помиляюсь це один з різновидів герба землі Вюртерберг
     

    Изображения:

    131125053846436.jpg
    Wurttemberg.png
    A10A, Oprishok и ладик нравится это.
  4. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.240
    Адрес:
    Украина
    Я звичайно перепрошую. :oops: А що це за
    дибільна білочка на світлинах ? :eek:
    У нас військово-історичний форум а
    не дитячий садок... :smile_9::smile_9::smile_9:


    З повагою.
     
    A10A, ладик, rrb и ещё 1-му нравится это.
  5. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    Щось я цю няшку і не помітив чи уваги не звернув))
     
  6. krotor

    krotor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    719
    Адрес:
    Lemberg
    Автору цієї теми фото надіслали через Вайбер і там за умовчанням завжди ліпиться це звірятко, якщо його не відключити. Якось так
     
    GINDENBURG и Клевер нравится это.
  7. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.240
    Адрес:
    Украина
    От я темний... :oops::oops::oops:

    З повагою.
     
    krotor нравится это.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.984
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...(німецька) пляшка на рислінг або шампань 750 мл (??)...
    наприклад :
     

    Изображения:

    005.JPG
    Последнее редактирование: 1 авг 2016
  9. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    а як ваша фляха позязана з фляхою ТС ?
     
  10. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    чуть язик не зламав читаючи це слово, навідь гугл його незнає:)
     
  11. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Сообщения:
    10.514
    Адрес:
    Украина
    трохи
     
  12. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    кому чуть,кому чучуть а комусь і трохи.... а деяким майже
     
    Oprishok и A10A нравится это.
  13. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Сообщения:
    748
    Адрес:
    Україна
    Українською буде : ледь.
    З повагою.
     
  14. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    Тут оцінка фляшки-бутилки а лексікону
     
  15. George Rudel

    George Rudel Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    287
    Адрес:
    Украина
    Більше сюди пасує "Мало або Ледь"
     
  16. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Сообщения:
    5.923
    Адрес:
    Galizia, Gliwice
    тут більше пасує не флудити... все відписуюсь від комедійської теми, один бутилки пхає з етикетками а інші урок української мови проводять)))
     
    Oprishok нравится это.
  17. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Хороша, рейнська пляшка часів ПСВ.
     
    A10A и Volocuga нравится это.
  18. андрей1990г

    андрей1990г Oberschütze

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    камянець подільський
    Хтось може точно її оприділити чи ні?
     
    Volocuga нравится это.
  19. Sig Sauer

    Sig Sauer Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    670
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1.210
    Сообщения:
    2.514
    Адрес:
    GALICIA
    Вам же оприділили "...(німецька) пляшка на рислінг або шампань часів ПСВ..."
    Якщо думаєте,що коштує вона 1000000 $ то помиляєтеся,ціна її 100-150грн,і то в базарний день.
     
    Oprishok, Volocuga и George Rudel нравится это.
  20. андрей1990г

    андрей1990г Oberschütze

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    камянець подільський
    Дякую