Теж є такий. З втратами. Створював тему. Ніхто не зміг визначити. https://reibert.info/threads/scho-buv-za-ehlektrichnij-prilad-ta-z-jakoji-nimeckoji-texniki.965535/ Та пригадую, що комрад Knauss виставляв такий на аукціон, але я так й не зміг знайти той лот серед інших його лотів.