Что за плата?

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Tot Tot, 26 чер 2020.

  1. Tot Tot

    Tot Tot Schütze

    Повідомлення:
    29
    хочу продать фортуну м3, но я не знаю кто изготовитель, подскажите пжл какого качества плата и кто его изготовлял, спасибо!
     

    Images:

    P_20200625_192030_vHDR_On.jpg
    P_20200625_175647_vHDR_On.jpg
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    3. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    4. Продаю механизм для складывания блока управления металлоискателем Minelab Equinox 600/800. Для удобс...
      300 грн.
    5. Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      400 грн.
  2. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    виробники плат указують свій бренд і ззаду на платі буде написано що за плата, а саме на платі від оззі написано оззі, на платах від нового горизонту написано указано що плата від нового горизонту, на платі фортун про2 від олександра з рівного указано що плата від олександра. Виробники плат всіх фортун свій бренд указують там буде написано на платі ззаду від кого плата, всі указані мною майстри продають свойі плати всім бажаючим для самостійного виготовленя пайки а хто паяв і як виготовлено наврят чи хтось скаже, хіба що може додаткові фото плати із усіх боків викладіть спеціалісти подивляться може щось порадять.
     
  3. Tot Tot

    Tot Tot Schütze

    Повідомлення:
    29
    спасіба камрад ). Не хотів повністю розбирати бо я не шарю в мд, але прийдеться
     
  4. Идущий по следу

    Идущий по следу Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    Донецк-UA
    нет смысла потому что плата с именем кого то не показатель что собирал на ней именно он, плату купить можно любую а соберу например фортуну я и свое имя я нигде указать не могу и не нужно мне. Прибор можно узнать по блоку, наклейке и то не всегда. Кто то собрал а кто уже не ведомо.
     
    форт55 подобається це.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    240
    Повідомлення:
    15.261
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Який акумулятор в блоку стоїть? :beer:
     
  6. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Вы бы лицевую панель хотя бы нормально сфоткали, а так трудно понять, монтаж элементов нормальный, хоть более менее понятно что это не рукожопная деловера.
    Монтаж похож на Оззика, а там ХЗ, нужно всю плату с обоих сторон смотреть.
     
    Бек подобається це.