Чохол.

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем chejen, 2 окт 2022.

  1. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    Вітаю шановне панство. Така от штука трапилась. Має петлю для носіння на поясі і кільце для носіння догори ногами. Десь 18х4,5 см. ,глибина десь 3 см. Зроблена з грубої кордури. До чого воно? Під якийсь інструмент?
     

    Изображения:

    IMG_20221002_165105.jpg
    IMG_20221002_165042.jpg
    IMG_20221002_165034.jpg
    IMG_20221002_165020.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Старая французская фото - открытка с архива боевого подполковника . Размер = 13,6 х 8,7 см . Лично с...
      150 грн.
    3. Коп . Щипцы и нож найдены рядом в бруствере окопа . Почищены - разработаны ! Люфта нет . Щипцами мож...
      210 грн.
    4. С военной техники воинской части
      100 грн.
    5. 150 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.750
    Адрес:
    Запорожье
    Чохол під фонарик. Носиться на поясі через петлю, пластмасовою петлею вниз. Кнопка - для зняття з поясу не розтібаючи пряжку. Кільце..... ХЗ, можливо, щоб карабінчиком підвісити ще щось мегатактичне (запальничку, кресало...).
     
    Последнее редактирование: 3 окт 2022
    TarASha, chejen и Bangalor нравится это.