Чи петля замка?

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем SubSailor, 12 жов 2025.

  1. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    534
    Адреса:
    Стольний град Київ.
    Вітаю. Друзі хто підкаже чи петля якогось замка?
    Дякую за увагу.
     

    Images:

    Петля замка-1.jpg
    Петля замка-2.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Металл , длинна - 456 мм . Высота ручки 255 мм . Коп. Почищены , рабочие , смазаны машинным маслом ....
      250 грн.
    3. С болота, под реставрацию. Стекло лопнуло.
      150 грн.
    4. Коп . Хорошо почищено (прошла дробеструйку ) - красивое чугунное литье . Размеры дверцы = 285 х 145...
      450 грн.
    5. Для сідла.
      55 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня. Думаю саме петля.
     

    Images:

    images.jpg
    duke6kirill та zubrik подобається це.
  4. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Це дужка від "амбарника"...
     

    Images:

    Opera Снимок_2025-10-12_170044_www.google.com.png
    Opera Снимок_2025-10-12_170122_www.dvaveka.ru.png
    Opera Снимок_2025-10-12_170332_www.dvaveka.ru.png
    Миша-Клад, флегМАТ, duke6kirill та 2 іншим подобається це.