Чи не кокарда РСЧА?

Discussion in 'Медалі та знаки' started by флегМАТ, May 27, 2024.

  1. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    Доброго здоров'я. Прошу визначення по предмету, матеріал - мідний сплав. Щиро вдячний!:beer:
     

    Images:

    IMG_20240526_094423.jpg
    IMG_20240526_094456.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    3. Правое крыло от большого орла - копанина
      350 грн.
    4. Состояние на фото
      6000 грн.
    5. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
  3. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    175
    Вітаю, схоже на накладку від гудзика. Я колись схожий знаходив, виставляв на обговорення, то так і не визначили. З повагою.
     
    флегМАТ likes this.
  4. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    Дякую за версію. Так здорове ж як для гудзика і отвори саморобні для пришивання наче на головний убір. Просто колись був знайшов ранню кокарду РСЧА з плугом і молотом, то там також по краях отвори зробили для кріплення.
     
  5. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Messages:
    2,205
    Location:
    Тихий Омут
    Я бы искал среди венгерских и не только кокард но и ременных пряжек
    Удачи
    Снимок экрана 2024-05-27 в 10.47.51.png
     
  6. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    Ось я про що думав. Знахідки з різних кінців, можна сказати, одного лісу.
    IMG_20240605_120019.jpg
     
    qwerty3 likes this.