Чернигов. Обсуждение

Тема у розділі 'Друга світова війна', створена користувачем АлексгоР, 30 сер 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. ShtuG

    ShtuG Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.106
    Адреса:
    Киев,Украина
    33659, member: 44633"]а що вам не сподобалось на Легедзино ? ну були накладки а де їх нема.:beer:[/QUOTE]
    Похороны с персонажаии
    Клоунада в форме РККА на похоронах
     
  2. Цікаві лоти

    1. Коп. В доброму стані.
      10000 грн.
    2. 38900 грн.
    3. Оригинальные ключи от мото техники вермахта
      4000 грн.
    4. Попадение осколка. 1944, зима. С болота , остатки краски...
      199 грн.
    5. Лесной коп . Помыт в теплой мыльной воде . Вес изделия = 2 кг . Габаритные размеры = 250 х 110 х 60...
      450 грн.
  3. Walter Gross

    Walter Gross General-major

    Повідомлення:
    8.484
    Адреса:
    "Feldgend.Tr.404"
    И кстати , за свои (!) деньги ... А вернут ему их администрация города - вопрос .:smile_8:
    Никакой аргументации я не видел , кроме как того , что вы обещали не учавствовать в реконах по типу Чернигова ...
    Так и не учавствуйте . Оно вам надо ? :D
     
    Ditl та ShtuG подобається це.
  4. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    По-перше дуже перепрошую шановане товариство за паузу. Ну набридло мені в степах Херсонщини з хе..вим зв"язком кньопити по маленькому екрану телефона. Ну звик я до клавіш. І дійсно була думка взагалі відморозитись (ви знаєте, я можу), але дивлюся, що декому з поважних камрадів то цікаво, тож вирішив по приїзді додому таки продовжити. До речі, можу похвалитись - по дорозі завіз у Карлівку (колишнє Крупське на Кіровоградщині) останки 133-х дідів, що носили однострої кольору фельдграу. Списки на них були, так що навіть тих, у кого медальйони згнили встановлять. І десь наступного року мабуть поховають.
    Мені дуже імпонує, що перше, що Вам спало на думку - це моя царе чи Богоподібність, але насправді я просто мав на увазі, що мене, як дійсно хоч і колишнього, але члена Української народної партії (хто не знає, до того так званий "Рух Костенка" різонула фраза:" Второе: после фразы "дидываевали" все становится на свои места." Ну справжні патріоти мене зрозуміють;).
    Але від спільного розпивання кави не відмовляюсь, і якщо усі доживемо і побачимось у Григорівці, де буквально 7 років тому мене хіба 5-тилітні діти в обличчя не впізнавали, буде дуже приємно поспілкуватись.
     
    Бек подобається це.
  5. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Нічого смішного не бачу. А стосовно цвяхів і Гімназиста взагалі не розумію про що мова...
     
    Бек подобається це.
  6. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Похороны с персонажаии

    Клоунада в форме РККА на похоронах[/QUOTE]

    Ці вислови ясності не додали - Ви можете написати по-людськи, що Вам не сподобалося?
     
    Бек подобається це.
  7. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    От здивували - а хто не за свої кошти? Ви думаєте, що за цвяхи в Легедзиному мені хтось хоч копійку повернув? Причому навіть надії на це ніякої нема, бо у села наскільки менший бюджет від бюджету Чернігова, що мені ніхто нічого і не обіцяв. На носі "Багровий Дніпро", мені знов питання про цвяхи у "лічку", і шо? Знову витягну зі своїх кишень. І це при тому, що я офіційно навіть не організатор. Не треба плакати і зображати масовий героїзм, там де йде звичайна рутина. Ви ж не РСЧА реконструюєте...
    А стосовно аргументації - то я побачив питання, чому попри величезну кількість набоїв народу було замало. Спочатку відповів натяком - не зрозуміли. Пояснив конкретно - накинулись. То ви визначіться - чи Вам дійсно потрібна була відповідь? Ну я маю на увазі не особисто Вас.
     
  8. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    114
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    196
    Повідомлення:
    6.189
    Адреса:
    Киев Pi.Btl.168
    Як ви визначаєте патріот,псевдопатріот та справжній патріот?Мені дуже цікаво це знати.
    Я,наприклад,не можу розділити людей на такі категоріі.Для мене людина чи патріот,чи не патріот.Небуває такоі категоріі як СОЧУВСТВУЮЩИЙ
     
    Останнє редагування: 22 вер 2018
    Бек та АлексгоР подобається це.
  9. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    О, то дуже цікава тема! Я тепер розумію, що нам буде-таки про що поспілкуватись біля багаття:beer:.
     
    Бек та Ditl подобається це.
  10. Paul Lisch

    Paul Lisch Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Камерады.
    Тема засирается.
    Закрываю.
    Остальное через личку.
     
    bayan, Бек, StudentLW та ще 1-му подобається це.
  11. Paul Lisch

    Paul Lisch Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Листуйтесь в особистих повідомленнях.
    Досить.
     
    АлексгоР подобається це.
Статус теми:
Закрита.