Часть ствола

Dieses Thema im Forum "Стрілецька зброя та її фрагменти" wurde erstellt von BURIK, 17. Mai 2014.

  1. BURIK

    BURIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    2.160
    Ort:
    Украина
    Доброго времени суток уважаемые!Подскажите пожалуйста по данному предмету.Не чистился сразу сделал фото.Заранее вам благодарен .С ув.Burik
     

    Images:

    IMG_7148.JPG
    IMG_7149.JPG
    IMG_7150.JPG
    IMG_7151.JPG
    IMG_7152.JPG
    IMG_7153.JPG
    IMG_7154.JPG
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Оригінальний дисковий/барабанний магазин зі стрічкою калібру 7.62х39 для ручного кулемета РПД-44
      1300 грн.
    2. СХП чехословацкого пистолета -пулемета СА - 24. ПП стоял на вооружении после 2 МВ до перевооружения...
      13000 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Оригінальний, стан нового
      420 грн.
    4. Новая Оригинальная
      250 грн.
    5. ММГ ПКТ 7,62. Макет реставрувався, була підварена кришка ствольноі коробки, підварена ствольна короб...
      30550 грн.
  3. Aspirinka

    Aspirinka Stabsfeldwebel

    Была винтовка Мосина
     

    Images:

    Mosin_Nagant_91_30 New.GIF
    KOSSS11111111111111111111 und BURIK gefällt das.
  4. Серж 72

    Серж 72 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    734
    Обрез винтовки Мосина, поздняя после 1931-го года.
     
    KOSSS11111111111111111111 und BURIK gefällt das.
  5. BURIK

    BURIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    2.160
    Ort:
    Украина
    Большое вам спасибо!Она представляет какую то ценность,и в денежном эквиваленте?
     
  6. Якщо крепка рама та гашетка то 150-200.
     
  7. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Beiträge:
    5.253
    Ort:
    UA
    Почистите в лимонке раму 150грн будет
     
  8. BURIK

    BURIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    2.160
    Ort:
    Украина
    Дякую за підсказку.Сам лісти не хочу до неї так як не знаю сам процес.Буду радий якщо підскажете,як правильно це зробити.Також ще запитання,для продажу її треба деактивувати?
     
    Мурад аль-Шах gefällt das.
  9. BURIK

    BURIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    2.160
    Ort:
    Украина
    Усе живе та крепке
     
  10. Ствол раджу викрутити, та просверлити дірки..-мо комусь знадобиться цей огризок!
     
  11. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    221
    Лоты
      на продаже:
    110
      проданные:
    501
    Beiträge:
    1.557
    Ort:
    am linken Ufer
    Смерть претседателю-обріз.Теж така є, хочу зробити на стінку.
     
    Мурад аль-Шах gefällt das.
  12. BURIK

    BURIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    2.160
    Ort:
    Украина
    Зробіть
     
  13. B@YR0#

    B@YR0# Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    303
    120 грн?