Бушлат СССР.

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем G-Class, 25 май 2026.

  1. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    Прошу підказати що за бушлат, на які роки та чи може бути комусь цікавий ?
    Тканина діагональ, як у ранніх гімнастерок та галіфе. Штампи погано читаються, підкладку таку бачу вперше. Нс спині дві петельки для ременя.
    Дякую за увагу до теми.
     

    Изображения:

    20260525_182130.jpg
    20260525_182125.jpg
    20260525_182041.jpg
    20260525_182024.jpg
    20260525_182011.jpg
    20260525_182007.jpg
    20260525_182002.jpg
    20260525_182149.jpg
    20260525_182209.jpg
    20260525_182224.jpg
    20260525_182248.jpg
    Tartar и TarASha нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    3. Німецька кокарда-гудзик.
      600 грн.
    4. Высота 35 мм, ширина 27 мм, тяжелый металл, гарантия подлинности, для реставрации или оформления Пер...
      200 грн.
    5. Орел от пикеля - копанный
      300 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    Tartar и G-Class нравится это.
  4. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
  5. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    Гудзики були ось ці. Лише два штуки.
     

    Изображения:

    20260525_225615.jpg
    20260525_225626.jpg
  6. G-Class

    G-Class General-major

    Сообщения:
    6.868
    Адрес:
    Diepholz
    В принципі з кухвайкою все ясно. Консерватору дякую за допомогу. Всім іншим подяка за увагу до теми.
     
    Oprishok нравится это.