сміявся довго, 21 металолом по ціні Бентлі, додому приїхав без пригод, ну 10 л. 95 на іздержкі, так дома об камінь скат новий розпанахав, типер ось дарую 2 штк. там село Ярослав5ка, кажись Коротине є, трипільці і черняхи були, фотик невзяв щоб сфоткати. Да веселий кут і коло Тального є, ми Шполу проїхали іі в Звенегиродський р-он.
куплю у вас по 7 грн кіло. давайте реквізити до сплати за ресори, сьогодні камінь возив, то трішки просідають. В нас бізнесмени жирують, стінку розбили і з землею все до яру вивозять, так 2 ходки зробив камня натягав.
іти спати, втомивсь шо пес, ще і в банькі був, клонить до сну, але потрібно ще карбюратор провірить, сальники чи нетечуть, буфера полірнуть, , ну і в фари заглянуть, откакоєот.
та нащо Вам те залізо, біля Очакова стільки кораблів затонуло, що можна 20 клунь залізний збудувати))
Можна поподробнєє про засмагу "Очаківську Наташку". Розведена, з Вінниці, в Керчі в торговому вчилася, та, га?
Сьогодні із хабаря тіко бульба , і цього року її вродило шо їсти не переїсти . То якась інша Наталка . Ця вчилася в Кропивницькому в тех універі .
Перекрашена блондінка з блакитними очима? Вона, нє? Має свою парихмахєрську? Розведена і доці штирнаццять років? ....якщо Ви про цю - то я її не знаю