та най купляє, він постійно на всяку дурню гроші викидає замість того щоб гарні речі купляти, оно і прибора продавщоб купу залізячча непотрібного купити щоб здоровля собі підривати ним
Вітаю. Суботніх веселощів сьогодні не викладаю. Сьогодні ось це: ................................... Вічна слава героям... З.І. А якщо ми таки просеремо те, за що вони загинули, то гріш нам усім ціна.
А шо ви мене ото записали в брігаденхюрери?Ніколи не було своєї бригади.Одинак я-хюрер.чи наполійон.ше не знаю.Але якость так.
Загинув біля Марїнського.його просто вбили.Крайній з правого боку.МАЗУР АРТЕМ .....................................................Слава ГЕРОЮ.
Попалось фото . На нем летун у которого странная награда. Просмотрел каталог "Боевые награды Германии" такой нет . Никто не знает что за знак?