З тою мисочкою американці воювали ще в 2 світову , он в Аскота 1945 року випуска . І камуфляж не тіко в німаків був , а був і в американців і італійців і навіть у совітів . Я тобі все за сучасне , а ти менні знову за оте старьйо минулого сторіччя . Доречі американці вже ніц ніяких казанків взагалі не використовують , а німаки ще досі із тими казанами на 1,5 літри насяться .
отож я і кажу що ти ніц нічого не розумієш. я писав що зручний та дієвий камуфляж був у німців а оті совєти з лантухами пошитими з бабиних фіранок то херня. що до отих мериканьских мисочок так мериканці звикли усе похапцем робити, підбігли напхались отіх гамбургерів та і побігли далі, а то не їжа то те саме що мівіни запарити, наче і поїв а ситості нема ніякої. так що якщо не розумієшся на речах то сиди та мовчи і слухай що розумні люди кажуть
Ну і жери з корита кАмуняка ти така Ти фотки швейцарця подивився ? Але зараз їх в продажу знайти проблематично.
Таки да. Їхній столовий набір ось такий (вилка,ложка,ніж) туди із свитом лягає,ще й купа місця для дрібничок залишається,приправи там різні і т.д.
Пане Касіо,гляньте сюди http://samlib.ru/t/tonina_o_i/vgkk_usa_a99.shtml Виявляється такі набори в американців ще за царя гороха були,тільки трохи верхня тарілка не така.І матеріал напевно залізо.Хоча по фото чітко і не скажеш.Можливо мідь лужена,а ручка металева. Зразок 1878 року аж
та чого ви спорите!? кожному подобається щось своє - те, що Йому подобається! комусь зручне те, комусь інше! я особисто не зраджую радянському набору люмінієвому, хоча маю й інші! але мені з ним зручніше, та й привик до нього
Нехай вже перестануть сперечатися та ось се виберуть, що їм до вподоби http://allegro.pl/listing/listing.p...rder=m&search_scope=category-6&string=menażka
Бундес-гут! Як па мне, лепш флектарна няма нічога. Усе гэтыя вудланды і іншае-не тое. У немцаў і форма пашытая якасна, моцная і зручная, кішэні як трэба!
В столових ідять з тарілок , а в полі сухпай . Там ніц ніяких тарілок , в кожному сухпаю є карбідна грілка в яку кидається пакет із іжею , гріється і прямо із пакета і ідять . Ось обзор сух пайка США http://pfcrico.com/obzor-amerikanskogo-suxogo-pajka-mre-men.html . І я вважаю що це найкращий варіант , бо не треба ніц ніяких казанів , пательнь . Швидко поів , можна прямо на марші , а як наш сухпай на марші поісти ото вже буде порнографія . Мо й возять американцям гарячі обіди на якісь дальні блокпости , вони можуть собі це дозволити . Із посуду в них зара фляга і кружка із нержавійки на 0,5 чи 0,7 літра ( лінь зара міряти ) .
Ой мовчіт за той бундес флектарн . Ви хоч шось інше носили чи тіко той бундес ? . Сама убога натівська уніформа , особливо штани . Наче джинси натяг ні присісти , ні ногу задерти , а оті кармани набедрені - плоскі ніц нічого не влазе і оті кнопки кляті . Який дурень придумав кнопки на військову форму ? В бундесі тіко в наряді на тумбочці стояти . За моцність , скажу так : тюрма моцна , тіко ніхто не радий тій моцності . Дпм нічим не гірший в моцності за флек ( окрім тропіка дпм ) . От якби бундес був такий зручний , то чого його майже немає у наших військових які зара воюють на бамбасі ? Там переважно британія і штатне те шо видали в декого американські камуфляжі , а бундес був на початку війни і то в добровольців . Он в губерніі в 3 полку спецназа і раніше ходили поголовно в дпм , а із бундеса я бачив на них тіко парки . Вояки вже б швиденько розібралися шо краще і зручне , а шо гірше і убоге , бо купували і купують за власний кошт .
Тільки-що в ТСН був сюжет, то на бундесі навіть триколор німецький зберігся. А показували дембелів... Щодо одежі, то це залежить від способу пересування і традицій конкретних людей і територій. Наприклад у нас звиклі до вузької одежі і штани бундес в самий раз Як зрештою і кнопки (звичайно якісні).
Доброго вечора товариству! Тут дядько Вітер переказував вітання, скоро має вийти на зв'язок. Носив і ношу як бундес (тропентарн) так і ДПМ/ДДПМ. Скажу так: по крою обидва типи камуфляжу мають як + так і -. Бундес більш "цупкий", та щільний, дпм витирається в рази швидше до дірок. Бринтанський крій більш вільний і місткість кишень дійсно більша, німецька уніформа більш "строга", але мені як кінологу доводиться багато ходити і жоден з типів камуфляжу не викликає незручностей у використанні. Пан К. не дасть збрехати - спочатку я не міг підібрати на себе бундесовський однострій, згодом наміряв розмір і нормально використовую.