Власник золотого батона теж щось подібне казав . Що він і законнообраний і легітімний , і що ніхто крім нього не зможе стабільність принести . І відсотки збирав із всіх посполитих по всій Україні . Тіко чомусь потім волав Нічого тебе історія не вчит . А де ти бачив щоб правовірні жиди-хасиди щось платили , де таке є ? Навіть оно в Ізраїлі вони нічого не платять , в магазинах беруть що хочуть , від держави отримують безкоштовно житло , в армії не служать , тіко тору читають і хороводи водят . А ти мені докоряєш якимись відсотками .
ти мені якунєвіча не тицяй тут, він москаль. це по перше. по друге от ти порявняв. мене велкикого вождя та вчителі з якимось бидланом єнакієвським місце якого коло параші. а по третьє. мені байдуже на твої хасидські забаганки, вдома можеш щоч на люстрі гойдатись та тору свою співати на всую горлянку а відсотки повинен сплачувати вчасно. бо буде тобі холокост разом з геноцидом. бо не пренесе тобі сятий Микола подаруночка на свята бо ти неслухяним хлопчиком був цей рік. і будеш ходити та плякати отакими сльозми
Так ти мене на горло не бери По перше всі ви так починаєте із відсотків , а закінчуєте - астанавітєсь По друге вже пора вивчити що для мене не має поділу на нації і я нормально відносюся і до жидів, татар, масонів, негрів, білорусів . По третє в торі про відсотки Концерватору ніц нічого не написано , отакоє . По четверте Святий Микола вже був і подарунок проносив . І плякати через те що не було подарунків то не гроші віддавати - менше до тоалету ходитиму . Ти ж коли був у губернії , ото й не знаєш які зара дорогі громацькі вбиральні , і кричат що хасидам знижок і субсидій на ето діло ніц бюджетом не передбачено . І не забувай про компромат на тебе . Ось де ти грошики заробляеш http://www.konservator.ru/main.php , а в бюджет ні копійки а ось на яку єрись ти ті гроші тратиш http://soc-konservator.ru/ http://www.rosconservator.ru/ за таку просвітницьку роботу - тіко за клуню - прощення немає . І не потрібно писати що то кацапи знову тебе оббрехали .
Так оно де воно собака зарита.тепер зрозуміло чому на вас сусіди ображаються.Співати на всю горлянку тору серед ночі...........А звідки це відомо вождю?Співали разом?чи як?Мать відсотки не поділили.тепер гризетеся як....два жида на базарі.
А звідки ви знаєте ? Ну раз всі вже знають , то розповім . Співали тору в сінагого на ВерхньоБиківській . Концерватор під час співів і хороводів все норовив мене відігнати від равина і скрині де збираються пожертви .
добрий то добрий але цицьки сьогодні неможна і завтра теж. храмове свято в католиків та уніатів тож піст. отакоєот
то вітати треба весело. запалити йому клуню чи шибки побити. було б літо то пачку дріжджів у вбиральню можна було б вкинути. головне щоб весело було
друже Опришок передавав вітання з бані і казав щоб ви усі тут чемно себе поводили. шоб порядок бил а нє то шо січас© отакоєот