от тілько коли починаєш висловлювати свою думку то починаєтся лемін та ще і стукачество. тож і постає питання а чи можна висловлювати свою думку бо декому правда дуже очі коле. через те і леміт
Мені без різниці в кого які ідеали і хто за що чі за кого голосує, для мене є один критерій, як говорив колишній гарант: "нада атвечать за базар".
О! А чому так? Піти у підпілля, та сидіти тихесенько підвивати Віхрі враждебние веют над нами? Моя хата не з краю.
Ще один пост, бо треба вже бігти поратись та по корову до череди. Моя покійна бабця, царствіе їй небесне, розповідала. Як прийшли німаки у 41 році, вони пересічних геть не зачіпали, а от евреїв нищили. Каже, була у жидів свадьба на селі, приїхало трое поліцаїв з місцевих, бо німець в нас один на три села був, та і загребли наречену з женіхом на підводу(розстрілювали їх у карьері) Так от слова тіеї жидівочки бабця весь вік памм"ятала. Її на підводу поліцаї всадили та і везуть селом, а вона каже; Не страшно, геть,бо я знаю одне, нами тільки заквасять запарку, а от вами замісять.
Буду ввічливим. А Вам, мосьпане, що за турбота? Переставайте тужити за старим паном, він наряд чи повернеться. Пора думати, що з новим робити. З.І. Схоже, трохи зарані з ігнору випустив, загострення.
Осьо тіки що розкошелився- https://allegro.pl/oferta/oryginaln...fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118
У мене подібний на цей є,колись в німеччині на блошиному ринку купив,ще за марки. Більше на цей https://allegro.pl/oferta/skladany-...cb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
Яж не кажу вам сидіти тихо,краще створіть тему ,типу місяць пройшов,плюси і мінуси нового гаранта. От скажіть краще де депутати,чому не протестують,де та більшість яка ще недавно там була? Самі розумієте,сам президенти не може нічого
що оті капосні депутати гідранту руки вяжуть та палки в колеса сунуть? а чи не сам гідрант переломив конституційний суд оце днями та підтерся констетуцією, га? нагадую що один вже спробував то зара у растовє стравусів підгодовує
Цікаво подивитися, як Петро Олексійович побіжить жалітися Майданові, котрий сам і ліквідував. Фйодарича хоч Бєркут захищав, а от невбубєнні петріоти зрадили його, разом з армовірою, без жодного пострілу. Як пивну склотару, по 12 коп. за пляшку.
Доброго вечора, трохі проморосило і небо затягло, стало свіжише і є чим дихати. Цікава тема https://reibert.info/posts/12320305/ хоча багатьох там бачив. Гарного всім вечора.
100 % а типер типу з народом, то по поїздам з підставними то ще в якусь хрінь заліз і типу ось я маладєц.