Доброго дня, будьте здорові! За бортом +10, дощ. Кто з Вас шукав старе сідло з лісапеда? Точно пам"ятаю шо питання було за старе шкіряне сідло. А от хто? Тільки там одніеї пружини нема поломилась.
Вітаю панове,дощить, знов+5С, працювать ліньки, підуспатки ляжу.Ще комп глюанув повністю типер,така жалостьв цицьок по вівторках типер невикладу, отакоєот
Пружина то непроблема,візьмем поставим внутрішню з вагонної тєлєжки,невелика та надійна,сідло зноситься а пружина буде як нульс
був один, тай то з запоріжжя привезений. і той був підкинутий дядькові Вітер. вітаю панство. на дворі похмуро але без дощу. нарешті відпочив після відпочинку. тож кава та братись до справ
тю. що там докладно? Саня привіз на своїх штанях однєнького самотнього кліщя якому було так самотньо що він пішов шукати друзів і відважився на таку дальню та небезпечну поїздку. але сидячи біля вогнищя посеред ХЯ Саня побачив його в себе на бруках і узявши дрючка струсив його як він думав к багаття або у казан з кулішем щоб той куліш був більш наваристим та смачним, але кліщик перелетів багаття та призимлився на те місце де згодом влігся спати дядько Вітер і знайшовши йоговін пішов до нього знайомитись. і на ранок був знайдений дядьком та зничтожений. от така сумна історія про пригоди кліща.
Мо в кого є посилання на герби польської шляхти часів сігізмундовщини киньте будьласка,ДУУУже потрібно,пліз
ні, це мимо. яж не рибак щоб брехати то рибалки брехуни, як почнуть брехати що і до ранку не переслухаєш. а я розповідаю чисту правду як воно і було насправді.
так то воно так та трошки не так. я не чипав кліща, його пан Саня безжалістно пенчетом виколупував по запчастинах
Ого , то пан К% на стрьомі стояв ... поки пан Саня бєзащитного клещика прям рвав на куски ... кримінал аднака ...