тю...та ми (як сьогодні вияснилось) тіко десь по 0,5-0,7л на рило приняли...ото коли б 2 рази по стільки - то мо і з білочкою до вас на вогник завітав
Так то тільки головні складові. Дві їх склали. Реально совалась тіко одна, і ту здається розбомбили. Другу десь на полігоні захопили. Яку серію заклали у виробництво - то вже не відаю.
головне потрапити зненацька та провести рівізію. а там вже розберемось яким способом будемо лантухи з хабарем завантажувати
в нас найвкуснішу роблять біля "варусу" алібабаї та одна в них чорнява гарненька - все пристойно , чистенько та поживно . колись гидував але як побачив шо їдять китайці в шанхаї та мільйони гостей їхнього міста - зрозумів шо головне аби було свіже , дебело просмажене та проварене , смачно пахло та приємне на смак - решта то всьо забобони бо все що складається з протеїнів та білків і приносить користь організму без шкідливих наслідків то все можна їсти , отакоєот ..
репер я розумію чого ми ніяк не відмовимось від туалету на дворі з простою діркою в долівці - там далеко до дна !
Доброго вечора Де весна?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????