БПЦ4 8х30 СССР КОМЗ

Тема в разделе "Оптика", создана пользователем ПривеТ, 30 мар 2015.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Продано.
     
    Последнее редактирование: 9 июл 2015
    radibor нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. скл. сохран.все на фото.ящик.треноги нет-только прибор
      1400 грн.
    2. tento 12x40 ussr Трофейний Працює добре, лінзи всі цілі Звичайні сліди експлуатації
      2000 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Новий оригинал
      150 грн.
    4. Бинокль ночной БН-3-1 трофейний Даний прибор виробили в 2018 році ,так написано в паспорті і стоїть...
      20000 грн.
    5. Продам ПАБ-2АМ.Комплектація як на фото.Оптика вся ціла.
      9000 грн.
  3. vetal-td

    vetal-td Obergefreiter

    Сообщения:
    497
    люфт фокусировки есть ?
     
  4. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    З фокусіровкою проблем нема!
     
    Последнее редактирование: 9 июл 2015
  5. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  6. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  7. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    1020
    Бінокль хороший!
     
  8. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  9. ODUVANISHE

    ODUVANISHE Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    335
    Дальномерная сетка есть?
     
  10. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Сітки нема.
     
  11. ODUVANISHE

    ODUVANISHE Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    335
    Спасибо
     
  12. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Звертайтесь.
     
  13. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Так і бути 999 грн
     
  14. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  15. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  16. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    В резерві.
     
  17. Михаил Седой

    Михаил Седой Gefreiter

    Сообщения:
    94
    Адрес:
    Україна
    Доброго дня! Цікаво, що ви розумієте під люфтом при перефокусуванні? як це виглядає? маю такий самий, хочу уважніже розібратись з цим)
     
  18. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго дня.
    Так як написав що це люфтом не назвати!Не знаю як правильно Вам це пояснити.Бінокль був хороший.
    По темі бінокль проданий.Тема закрита.
     
    Последнее редактирование: 17 апр 2015
Статус темы:
Закрыта.