Доброго дня! Цікаво, що ви розумієте під люфтом при перефокусуванні? як це виглядає? маю такий самий, хочу уважніже розібратись з цим)
Доброго дня. Так як написав що це люфтом не назвати!Не знаю як правильно Вам це пояснити.Бінокль був хороший. По темі бінокль проданий.Тема закрита.