Бокове кріплення К98

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera2, 2 чер 2019.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Добрий вечір! Прошу оцінити таке бокове кріплення отичного прицілу на К98.Привезене із Європи. Чи оригінальне? І яка на нього зараз реальна ціна? На планці що кріпиться до рами карабіна число 51,а на кольцатах 58.
     

    Images:

    IMG_3896-02-06-19-07-28.jpeg
    IMG_3897-02-06-19-07-28.jpeg
    IMG_3898-02-06-19-07-28.jpeg
    IMG_3899-02-06-19-07-28.jpeg
    IMG_3900-02-06-19-07-28.jpeg
    minitarn3838 та vgvg4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копаний рідкісний оригінал із серії видатних людей України: І. Мазепа, А. Шептицький, Л. Українка та...
      4500 грн.
    2. Бритва вінтажна старовинна виробництва Франція. Стан робочий
      450 грн.
    3. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    4. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
    5. Хирургический зажим Пеана, используемый в Сануправлении РККА. Состояние хорошее, разбирается для мой...
      250 грн.
  3. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Хлопці невже ніхто неможе зорієнтувати по-ціні?
     
  4. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Що Ви мали на увазі під словом ---оригінал---
    Треба також визначити чи це точно до 98--а також немаловажним є матеріал виготовлення-алюміній чи сталь
     
    \Lisovik/ подобається це.
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Сталь .Тільки верхні полукольца із алюмінію.Я думаю що то замінили із діаметра 30 мм на 25.4 мм.... Це мене і бентежить.Якщо і копія-то яка тоді ціна?
     
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Что-то не припомню, на оригиналах, болтиков крепления с внутренним шестигранником.
     
    \Lisovik/, Alex-Arthur та gunrifle подобається це.
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Я некажу що воно оригінальне.Просто хочу знати ціну цього кронштейна хоть приблизно.
     
  8. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    В штатах така ціна на цю модель і комплектацію. Порівняйте і зробіть висновки.
    З Пов. Screenshot_2019-06-04-09-24-12.png
     
    \Lisovik/, Штурм та vgvg4 подобається це.
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Дуже Вам файно дякую! Бо мені кажуть що у Словакії заплотили 150євро.Я хотів для себе купити.
     

    Images:

    IMG_3901-02-06-19-07-28.jpeg
    Alex-Arthur подобається це.