Бензобак?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Mihalich1979, 5 лис 2025.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня підкажіть будь-ласка від якої
    мототехніки бензобак? Дякую.
     

    Images:

    IMG_20251105_130031.jpg
    IMG_20251105_130039.jpg
    IMG_20251105_130045.jpg
    IMG_20251105_130110.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    2. Штик ніж на Маузер К 98. Стан на фото. Точений. Номер 5122. Виробник 43 fng. Alexander Coppel GmbH (...
      1650 грн.
    3. Гарненька приємна фіночка.
      3500 грн.
    4. Штык к японской винтовке Арисака Тип 30, Токийского арсенала. Штык в очень хорошем состоянии, клинок...
      15000 грн.
    5. все в оригинале ,хорошее состояние ,цвет рыжий или темно вишневый
      1849 грн.
  3. marcik228

    marcik228 Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    12
    Схожий на бензобак від мотоцикла"ІЖ Планета-2" або "ІЖ Планета-3" (іноді сходий ставили на "ІЖ Юпітер-2")
     
    Mihalich1979 подобається це.
  4. Krot 88

    Krot 88 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    127
    Адреса:
    Украина,Славянск
    Мотоцикл Урал.
     
    G-Class, JYRA та Mihalich1979 подобається це.
  5. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.866
    Адреса:
    Diepholz
    ІЖі Планети без бокового канта.
     
    marcik228 та Mihalich1979 подобається це.