Белая Церковь

Тема у розділі 'Міста під час окупації', створена користувачем машингвер, 22 лип 2008.

  1. машингвер

    машингвер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    Західна Україна
    Bila Zerkwa Kiew Ukraine
    [​IMG]
     
    4 користувачам це сподобалось.
    1. Стан на фото. Всі запитання і пропозиції в приват.
      4200 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Магазини для пістолета ТТ (Тульский Токарев), під патрон 7,62х25 мм ТТ. 100% оригінал, стан - дивіть...
      400 грн.
    3. Продам набор накладок и средник к Нагану с гаечками.Все оригинал.Резьба на гаечках проверена.Гаечки...
      693 грн.
    4. (в наявності 13 шт.)
      Оригинал
      60 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Новые Оригинальные
      100 грн.
  2. Seroff

    Seroff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Україна
    Ну раз есть Умань,то должна быть и Белая Церковь:D Может у кого есть еще фото периода второй мировой из БЦ,то выложите пожалуйста
     

    Images:

    getImage (1).jpg
    getImage (2).jpg
    getImage (3).jpg
    getImage (4).jpg
    getImage (5).jpg
    getImage (6).jpg
    Mustafa Oleg, Дмитрий Згонник та БЕРКУТ68 подобається це.
  3. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Вот это здание: (ей-богу, подойду завтра и тоже сфоткаюсь на фоне этой двери) :beer:
     

    Images:

    01.jpg
    05.jpg
    06.jpg
    lambofgod та ASKOT1 подобається це.
  4. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Камрад объясни популярно что это за здание пожалуйста:beer: А то кроме БРУМа я там ничего не пойму.
    Заранее данке:beer: Буду в Белой тоже подойду сфоткаюсь:smile_8::smile_9:
     
  5. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Бульвар 50-летия Победы, дом №6. Сейчас, кажись, обычный жилой дом (фактически, на перекрёстке этого бульвара и ул. Гордынского). Главный ориентир - напротив через дорогу стоит внушительное белое здание "Укртелеком"а. Остановка так и называется - Укртелеком. Если хотите сориентироваться ещё точнее - просто введите в поисковом браузере гуглевской карты запрос "Белая Церковь, бульв. 50-летия Победы 6", оно само и выведет. Укртелеком стоит как раз на том месте, где вот эти "берёзовые ворота" с ведущими вниз ступеньками на немецкой фотке

    А остальные места, кроме БРУМа, я тоже пока-что не могу узнать :confused:
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Спасибо большое камрад,я понял где это.
    С УВАЖЕНИЕМ !!!!!!
    Что там интересно в том доме было то - вывеску над дверью вижу,но плохо к сожалению.Наверное госпиталь я так думаю.
     
  7. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Да, явно что-то медицинское :)
     
    1 людині також подобається це.
  8. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Второй пост,первое фото - это не церковь та что на площади свободы случайно ????? Ну напротив еще краеведческий музей.
     
  9. Seroff

    Seroff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Україна
    ASKOT1-навпроти музею костьол,а на фото начебто дійсно церква на площі Свободи
    Дмитрий Згонник-це будинки на ДНСі за гастрономом ,там їх три таких( так само стверджував той,хто виклав їх в "Однокласниках",звідки я їх і стирив:D)Там,де ви пишите на перехресті біля Укртелекому нема підвищення перед будинками,а на ДНСі є,я ходив дивився
     
    lambofgod та ASKOT1 подобається це.
  10. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Фокус-то в том, что на "Свободы" две церкви. Одна - на холме, непосредственно рядом с музеем (католический костёл, он же органный зал). А вторая - на противоположной стороне площади, на "равнинном" участке (РПЦ МП). И самое смешное - оба сооружения имеют очень похожие центральные купола. И, одновременно, оба эти "барабаны" очень похожи на "барабан" с немецкой фотки.

    Судите сами:

    Костёл возле музея _ http://www.ljplus.ru/img3/a/l/alex_pingvin/IMG_4189.jpg

    Церковь МП _ http://www.sputnik.ck.ua/themes/sputnik_theme/files/B_Cerkov/IMG_4162[1].jpg
     
    1 людині також подобається це.
  11. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Фото на первой ссылке не подходит думаю,даже окна там прямоугольные,а на старом фото полукруглые сверху.
     
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    А где там на ДНСе за гастрономом ???? На остановке в арку что ли ??? Давно просто не был в городе уже,не припомню.
     
  13. Seroff

    Seroff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Україна
    ASKOT1 На тій стороні,де Критий ринок,гастроном(там зараз інша вивіска якась,до того був супермаркет Край),заходиш за нього і там той будинок.Там їх три в ряд,з якого саме фото я не знаю
     
    lambofgod та ASKOT1 подобається це.
  14. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    1. Але ж, погодьтесь, обидва барабани дуже схожі. Я, приміром, вагаюсь - що саме за руїни на німецькій світлині? Церква МП чи, все-таки, костьол?

    2. З приводу будинку-"госпіталя". Я би не наважився заперечувати ваші аргументи однозначно, але кольорове фото фрагменту верхньої частини цього будинку, яке я запостив тут для порівняння, викладене на гуглівській мапі на перехресті біля Укртелекому, якраз поруч з будинком №6. Тобто, фото відповідає саме цьому будинку, який в усій красі видно на мапі. До того ж, цей кольоровий фрагмент точнісінько співвідноситься за архітектурними деталями з тим будинком, що на німецькій світлині, включно з радянською зіркою вгорі! Це ж не я вигадав, відкрийте гугль-мапу і переконайтесь на власні очі! (до речі, а чи є ця зірка на будинку з ДНС??? Зауважте, що кольорова світлина із тою зіркою - сучасна!)
    І стосовно "підвищення перед будинком", - я вважаю, що це зовсім не підвищення безпосередньо перед самим будинком. Здається, між березовою "брамою" і будинком є відстань у пару десятків метрів, чи не так? Схоже, що це своєрідний природний "спуск" у напрямку до берегу Росі, який існував саме на місці нинішньої будівлі Укртелекому. А пізніше він, вочевидь, був просто штучно "підвищений" до зрівняння з проїздною частиною. Тобто, березова брама і сходинки - саме на місці зупинки "Укртелеком", на протилежному боці від будинку-"госпіталя".

    Але, заради справедливості, треба зазначити, що ті будинки на ДНС дійсно стилістично майже з тієї ж обойми, що і на німецькій світлині. Саме тому я не стану однозначно заперечувати ваші аргументи. Це просто хтось із нас повинен відірвати сідниці від компа і з'їздити на оба місця, щоб порівняти і з'ясувати остаточно.

    Тим-не-менш, поки-що моїм головним аргументом залишається "червоно-зоряна" кольорова світлина з гугль-мапи, яка викладена там саме біля будинку №6 по бульвару 50-річчя Перемоги.
     
    1 людині також подобається це.
  15. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Нужно распечатывать фотки и с выездом на место определяться )))))))) Может через месяц буду в городе - при наличии свободного времени погуляю посмотрю.
     
  16. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Очень надеюсь успеть раньше вас ;). Мне-то всего три-четыре остановки проехаться до ДНС от "Танка" :)
     
    1 людині також подобається це.
  17. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.507
    Адреса:
    Украина
    Ну если раньше успеете то сообщите здесь в теме чем закончились поиски.Гут ????:D
     
  18. Seroff

    Seroff Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Україна
    По 1-му пункту згоден,що дуже схожі,але відомо,що біля костьолу у німців було кладовище,де вони хоронили поранених,які померли в госпіталі,і територія повинна була би бути якось впорядкована,а на фото вона такою не виглядає,тому думаю,що все таки площа Свободи(хоча це тільки версія,а не істина в останній інстанції).По 2-му пункту вважаю,що все таки ДНС,зірки там на будинках залишились,і підвищення прямо перед будинком є,я пару тижнів назад там був,дивився,якщо піду ше,то сфоткаю і викладу в темі
     
    1 людині також подобається це.
  19. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Обязательно! :)
     
    1 людині також подобається це.
  20. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Дякую, зрозумів.
    Зірки на ДНС-івському будинку(будинках) - оце вже аргумент сер'йозний!!!
    Сподіваюсь, протягом тижня зможу вирватись і порівняти обидва місця власними очима і з камерою. Результат обіцяю викласти тут.
     
    1 людині також подобається це.
  21. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.956
    Адреса:
    Лісостеп
    Згоден з версією камерада Seroff, що будинки на ДНСі (фото двох з них нижче). Підвищення перед будинками там є, воно добре збереглося на теперішній території 7 спортивного клубу, розташованого поряд (до речі, є дані, що це залишки давніх валів).

    Будинок навпроти "Укртелекому" - гуртожиток БЦ ДАУ, в мене там товариш колись жив, таких балконів, як на кольоровому фото там немає.

    P.S. Сергію, фотки, якщо я не помиляюся, попер з альбому "Беценбург"?
     

    Images:

    111.JPG
    2 користувачам це сподобалось.
  22. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.956
    Адреса:
    Лісостеп
    Вважаю, що на старому фото православна церква, оскільки відсутні додаткові башточки костьолу, в яких розміщені дзвони (не знаю як вони правильно називаються), також форма вікон, про що вірно вказано вище, а саме фото зроблено від приміщення колишнього кінотеатру "Родіна".
     

    Images:

    IMG_4189.jpg
    2 користувачам це сподобалось.
  23. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.956
    Адреса:
    Лісостеп
    Первое фото: Эвакуация предприятий города Белая Церковь. Лето 1941-го года.
    Второе фото:Студенты Белоцерковского сельхозинститута на восстановлении разрушенного учебного корпуса №2. Лето 1944-го года.

    Взято отсюда:http://bila-tserkva.in.ua/city-bila...kva/224-retro-photo-of-city-of-bila-tserkva-3
     

    Images:

    11.JPG
    112.JPG
    3 користувачам це сподобалось.
  24. Дмитрий Згонник

    Дмитрий Згонник Obergefreiter

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    Bila Tserkva
    Всё, сдаюсь! :oops:
    Уважаемые камрады абсолютно правы - здание №6 напротив Телекома даже не имеет ничего общего с "немецкой" фоткой. Вот оно: http://info-bc.com/building/258

    Значит, у меня какой-то глюк на гуглевской карте :smile_9:

    По поводу церкви - тоже спорить не буду.

    А "нашедшийся" ДНС-овский-немецкий дом всё-равно надо сфотографировать и выложить в теме! Постараюсь это сделать в самое ближайшее время.
     
    1 людині також подобається це.
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    14.956
    Адреса:
    Лісостеп
    Был сегодня на ДНСе возле домов, где сделаны фото. Бульв. 50-летия Победы 60, 66, 76. Звёзды там есть, возвышение перед домами тоже есть. Вместо фото случайно сделал видео, загрузить естественно не могу. Но это там, кому интересно - может всё сам посмотреть на месте. С ув.
     
    lambofgod, ASKOT1 та Дмитрий Згонник подобається це.