Бедные врачи.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем viking38, 13 лют 2019.

  1. Актубей

    Актубей Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    953
    Адреса:
    Одесса
    Никакой войны нет! Была бы война - медперсонал поднялся бы на протест. Идёт переход медицины на бизнес. Есть бабки - лечим! Нет бабок - умирай! Хоть один главврач, академик, ректор Медина возмущается??? Нет!!! Кто то возмущается из медперсонала??? Нет!!Им это подходит! Поэтому никто из врачей, медсестёр не кипешует! Все ок!
     
    t.alex1908, Ми-6 та viking38 подобається це.
    1. Зимняя защитная маска Олива оригинал Размер Один для всех. Состояние: б/у. Есть и другие головные...
      200 грн.
    2. Матеріал : бавовна-фліс, універсальний і підходить для прохолодних сезонів. Матеріал добре тягнеться...
      330 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Маска Маска балаклава (підшоломник), відмінна якість, має комбіноване плетіння, виділені зони вентил...
      285 грн.
    4. (в наявності 6 шт.)
      Оригинальные армейские балаклавы армии Италии. Главное отличие – молния в районе рта. Также имеется...
      220 грн.
    5. Армейская балаклава, Англия. Материал в меру плотный, приятный; не поддерживает горение (индекс FR)....
      250 грн.
  2. d_svystak

    d_svystak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    752
    Адреса:
    Карпати
    Доброго вечора! Ситуація в медицині така: 60% медперсоналу ,які прийшли на роботу заплативши за своє працевлаштування (безправні); 30%пенсіонери,які змушені працювати,бо пенсії не вистачає на прожиття(також безправні) і 10% процентів які були направлені на роботу ще в Застійні часи , і вони незалежні від посадових чинів,але їх мало і вони нічого не можуть змінити. Маючи пострадянський потужний лікарський потенціал в Україні,інститут президенства( так як призидент гарантує конституційні права) довів Нас до геноциду(подивіться скільки за 27 років померло населення в Україні, візміть розмір кладовищ за послідні 30 років і порівняйте з попередніми 30 роками, зате напевне і не проводять перепис).З повагою,Всім міцного здоров'я!
     
    Полтава1982, t.alex1908, Ми-6 та 3 іншим подобається це.
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    Плюсую в каждое слово.
     
    Ми-6 та viking38 подобається це.
  4. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    Врачи и медсестры это не представители кланов, а их рабы.

    Кланы - это про деток ссср министров/кгб/главврачей/партократов
     
    Volynyaka, Ми-6 та viking38 подобається це.
  5. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    платити якби було за що хоча б, а то гроші брати беруть а професіоналізму зовсім небагато йе такі лікарі що в медицині нічого не тямлять
     
    vostok917, Ми-6 та Luftwaffen подобається це.
  6. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Йе,йе,всякі є.
    Є такі,що писати навіть не вміють,от як Ви..А є професіонали,які і за так зроблять,от я,наприклад:beer:моя вища категорія і колосальний досвід до ваших послуг..
    Зараз то вже переходить в розряд хоббі;)
     
    vostok917, Kostia1969, viking38 та ще 1-му подобається це.
  7. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    я не знаю яка у вас лікарська спеціалізація я із геомангеомою у лікарні лежав лікар лікував рідким азотом, у геомангеомі виникала біль в поліклініці лікар порадив робити копрес із горілки. потрапив я у медичний інститут де лікар сказавщо даних 2 методи лікуваня абсолютно неадекватні. якщо геомангеома велика і вростайе у мускули то лікуйеться тільки склеротерапійею або операційею інших варіантів немайе. скільки по лікарнях я йіздив то я дуже добре знаю низький професіоналізм цих лікарів його повну відсутність. у черкасах у обласній лікарні лікар говорить каже- ми можемо таку операцію зробити, але у медичному інституті я дізнався що така операція робиться тільки у них і ніде по украйіні осьтакі у нас лікарі.
    Volynyaka якщо ви хірург склерозан у геомангеому ввести могли б зробити?
     
  8. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Гемангіому,правильно.
    Я не хірург,я до життя повертаю,тісно з хірургами працюю.
    А видалення гемангіоми-це рутинна операція,залежить від локалізаціі гемангіоми,її росту,кровопостачання, можливу малігнізацію.
    Це роблять в будь-якій обласній установі.
     
    Боб67, vostok917, Ph@ntom та 3 іншим подобається це.
  9. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    запамятайте і знайте у кийівському інституті хірургійі найкращі і самі професійні в украйіні лікарі які роблять унікальні операційі і придумують медичні винаходи патенти, був випадок коли пересадкою підшлунковойі залози людину було вилікувано від цукрового діабету,було прооперовано половину обличя пластична операція така, я там лікувався то казав лікар що серйозна масштабна велика геомангеома лікуйеться тільки у них і ніде в украйіні. ви йе лікар то знайте, я не думаю що той лікар в інституті хірургійі який пришивайе руки і ноги і робить неймовірно складні унікальні операційі буде говорити неправду з приводу того що в будьякій обласній лікарні зроблять операцію по видалені такойі геомангеоми як кулак. пришити руку таку операцію повині зробити в будь якій обласній лікарні а роблять тільки в інституті шалимова.
     
  10. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Ви на своїй хвилі.Будьте собі там.
     
    vostok917 та Ph@ntom подобається це.
  11. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    лежав я в институті шалимова біля мене чоловік лежав йому на роботі мазом ноги перейіхало, звернувся чоловік у сільську району лікарню медичну допомогу не змогли надати а якщо впродовж 24 годин не надати медичну допомогу можебути інсульт инфарт и.т.д. у сільській районій лікарні лікар прямо відверто сказав- що коли перелом він знайе що робити але у даному випадку він не міг надати медичну допомогу про що відверто сказав, в уманській вищій центральній лікарні медичну допомогу надати також не змогли. привезли чоловіка ажу кийів у інститут шалимова і тільки там надали повноціну таку як треба медичну допомогу. чоловік сам особисто мені все це розповідав. то це ось такі у нас некваліфіковані недосвідчені лікарі подібних випадків сотні тисячі і за весь цей непрофесіоналізм лікареві щей треба платити. і до речі в інституті шалимова врятували цього самого чоловікаа хірург який цього чоловіка спас сказав що це не складна операція і таку операцію багато де могли зробити у палаті біля мене чоловік лежав і в усіх подробицях все це розповідав. ті операційі які реально повині робити у кожній сільській районій лікарні але такі операційі там не роблять через непрофесіоналізм. то це за цей непрофесіоналізм щей платити треба.
    Volynyaka ви кажете я на свойій хвилі
    я не бачу сенсу не довіряти професорам медичних наук найкращим украйінським хірургам.
     
    Vetal Popov подобається це.
  12. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Без сумніву.
    Я ж ситуацією не володвю.
     
    Ph@ntom подобається це.
  13. iury

    iury Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    127
    Кого, грачей ? :D:D:D
     
  14. PavelValereevich

    PavelValereevich Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    72
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    115
    Повідомлення:
    6.100
    Адреса:
    украина
    я врач высшей категории с 25 летним стажем получал в гос пол. 3200, а санитарка на полставки , за мытье в течении 30 минут в день 2200. .. пускай работает железная пила , а я буду гордиться. слава богу что в медицине хоть кто то есть богатый а я буду только гордиться
     
  15. PavelValereevich

    PavelValereevich Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    72
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    115
    Повідомлення:
    6.100
    Адреса:
    украина
    так мама ваша жирует. у меня насчитали за 59 лет стажа 1400
     
    t.alex1908, Vetal Popov, Boris Pryanikov та ще 1-му подобається це.
  16. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    шановні медики які тут присутні користуючись можливістю хочу запитати а чому всі лікарі таким нерозбірливим почерком пишуть каракулі якісь а не букви?, я багато разів йіздив по лікарнях лікувався але не бачив жодного лікаря який розбірливо пише.
     
  17. sunduk123

    sunduk123 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Krio de Ganeiro
    Странные вы люди ей богу...:rolleyes: вроде все уже взрослые дядьки с лысиной и противоречивым жизненным опытом а пишете ,как школяры зеленые .
    я поражаюсь чесс слово.
    все хотят есть. даже врачи. цель реформы перенаправить население из коммунальных медицинских учреждений в коммерческие ,потому что содержать их государство не в состоянии-ну денег нету! не ясно что ли? касаемо Клятвы Гиппократу -это не более чем мэм придуманный журналистами,чтобы подразнить обывателя. те кто получил дипломы при почившем в бозе союзе давали клятву советскому народу а не какому-то мифическому "Гипопотаму".нет страны нет клятвы. выше писали -за все платить надо. все на счетчике от рядового хирурга до главного врача разнится только размер "налога". создайте еще темы-"бедные" судьи или "бедные" депутаты:D
    суд был? был. Супрун оставили-реформа продолжается. а все слова про геноцид протесты -чухня полная. у вас всех есть свобода выбора-не нравится тут ? уехать. границы открыты. даже из областей где водили военное положение ехали люди за границу кто отдыхать кто на работу. было бы желание. а плакаться в тряпочку -оправдывать собственную несостоятельность.
     
    Dum Dum та Ph@ntom подобається це.
  18. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.972
    Адреса:
    Земля
    Реформы продолжаются.А так хочется нормально пожить...
     
    Полтава1982, Reinhard T.E. Heydrich, viking38 та ще 1-му подобається це.
  19. sunduk123

    sunduk123 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Krio de Ganeiro
    живите добрый человек. кто ж не дает то? реформа неизбежна. поймите не могут содержать такое количество больниц,поликлиник,филиалов. стоматологи давно на хозрассчете-все платное. конечно из одной крайности в другую все бесплатно а теперь за все плати. когнитивный диссонанс неизбежен.
     
    Медный подобається це.
  20. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.428
    Адреса:
    Україна
    У вас агрументированная, логичная точка зрения , во многом с ней согласен.
    Один вопрос вынесен за скобки, на кой куй нужно такое государство?

    На кой платить ему за тотальный симулякр во всех аспектах, куда не ткни?
     
    poklik, Reinhard T.E. Heydrich, viking38 та 4 іншим подобається це.
  21. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.972
    Адреса:
    Земля
    Я какбэ не против платной,но хочется,чтобы за оплату в тебе видели пациента,а не доброго бездонного инвестора.
     
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  22. sunduk123

    sunduk123 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Krio de Ganeiro
    сам порою задаюсь тем же вопросом. но 70% населения молчит . бурлят форумы,ругают правителей в курилках и на кухнях. и тишина. все продолжается.
    как писал умученный царизмом поэт-усе мовчить бо благоденствує.... как то так. поругались и все закончилось. в новостях пенсионер выкрикнул ругань в адрес президента(Харьков)пенсионера скрутили полицейские подбежали люди с камерой .пенсионера отпустили.всё. тишина.
     
    viking38, Vetal Popov та Ph@ntom подобається це.
  23. sunduk123

    sunduk123 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Krio de Ganeiro
    согласен с вами. учитесь защищать себя. если идёте в коммунальную поликлинику не давайте денег. не развращайте их. идёте к коммерсам требуйте. скажите -я плачу значит имею право!
     
  24. PavelValereevich

    PavelValereevich Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    72
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    115
    Повідомлення:
    6.100
    Адреса:
    украина
    почему из за какой то клары целкин медицина стала бесплатной ? во всем мире это очень высокооплачиваемая специальность, а если работает не головой а еще и руками, то оооочень высокооплачиваемая.почему работая и учась всю жизнь, спасая жизни иногда бесчемных мудаков и выслушивая подобные тупые речи я должен получать как уборщица.но отвечать за все как президент Украины?проработав 25 лет в больнице я понял что спасение утопающих дело рук самих утопающих.вы пробовали прийти в булочную и взять хлеб с полки и сказать большое спасибо пекарь и уйти?а почему вы решили что можно так сделать после операции , когда вам спасли жизнь?медицину давно нужно сделать платной чтобы народ прежде всего заботился о своем здоровье.реформа уляны заключается в том чтобы сбросить баласт бесплатной медицины и повесить на шею народу платную и облегчить государству ситуацию. провела масштабное сокращение . много высококлассных специалистов были выгнаны на улицу и на пенсию под девизом : нет денег. а остались жополизы главврачей. уничтожены целые отрасли медицины. вопрос кто за это должен отвечать??обещала высокие зарплаты после сокращений тоже их нет.финансирования нет. люди лечатся в аптеках и у шаманов. к врачам не идут тк дорого и нет денег. нет пациентов опять идут сокращения т к государства нет денег чтобы платить . круг замкнулся. отака херня малята. слава украине.
     
    Ph@ntom подобається це.
  25. PavelValereevich

    PavelValereevich Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    72
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    115
    Повідомлення:
    6.100
    Адреса:
    украина
    для прокурора такой почерк чтобы не смог разобрать что врач писал в истории болезни
     
    Reinhard T.E. Heydrich та Ph@ntom подобається це.