Бан

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем bodia.mina, 11 тра 2020.

  1. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    72
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня камради, не розумію в чому річ забанити мене сьогодні, питання за що, внески оплачені, за що... Пише ось таке (Ваш рейтинг на аукционе -2, вы не можете создавать новых лотов и делать ставок на аукционе. Кроме того, вы не можете создавать новые темы и отвечать в существующих темах в разделе продаж! После снятия штрафных баллов, постарайтесь впредь не нарушать правил аукциона.). Вже роблять що хочуть...
     
  2. Цікаві лоти

    1. Продам ползун к Нагану - Царский.Красивые клейма.Колекционного состояния.Не шлифован.С остатками род...
      2057 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Поясная cумка органайзер с системой Molle Поясная cумка органайзер с системой Molle удобно крепится...
      130 грн.
    3. (в наявності 6 шт.)
      Фирменные шнурки для ботинок, берцев. Длина 183 см. Цвет указан как коричневый, по факту тёмная олив...
      100 грн.
    4. Суперовий балістичний пакет від компанії з США, що захищає по нашому другому класу захисту Старий д...
      1400 грн.
    5. Вашему вниманию крайне редчайшая вещь, ММГ ППС-43 1943 года выпуска в отличном состоянии. Выпущенный...
      25000 грн.
  3. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1651
    Лоти
      на продажу:
    36
      продані:
    3.614
    Повідомлення:
    8.889
    Meuller та Otryta подобається це.
  4. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    72
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Ніби знімали лоти з аукціона і нічого, сьогодні мій лот закінчився, я його перевиставляв а дату в было аж на наступний місяць, я його видалив, то що така велика провина? Можна якось інакше вирішити цю проблему? Я продав лот на аукціоні, як мені знати про оплату і куди відправляти проданий лот?
     
  5. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    102
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    19.075
    Адреса:
    Украї́на
    Штрафные баллы снял.
    В следующий раз,если дата окончания ре устраивает,то ничего самостоятельно не делайте,а нажмите кнопку "пожаловаться" и опишите проблему.
     
    romannn, Reinhard T.E. Heydrich та borik подобається це.
  6. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    72
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Дуже вдячний вам камрад, чо би я без вас робив? Ще раз вдячний вам, побільше би таких людей і легше би було. З пов.
     
    Rayceff подобається це.