Австрийский тесак

Discussion in 'Реставрація знахідок' started by A_lesh_ka, Jan 2, 2012.

  1. A_lesh_ka

    A_lesh_ka Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Всем привет!
    Под конец уходящего, года вынырнул вот такой
    Австрийский саперный тесак обр. 1915г.
    Какие у кого будут мысли, по поводу реставрации ?!
    За ранние благодарен за ответы !!!
    P.S. Предмет не продается !!! ;) :beer:
     

    Images:

    1.JPG
    2.JPG
    4.JPG
    5.JPG
    6.JPG
    5 people like this.
  2. Интересные лоты

    1. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    2. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    3. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    4. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    5. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
  3. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    6,080
    Location:
    Україна
    його не зіпсувати в лимонку його :)
     
    1 person likes this.
  4. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Messages:
    2,007
    Location:
    Stanisławów Ghetto.
    Буде одна порада,сховайте подальше те,що на першій фотографії,під штиками!
     
    3 people like this.
  5. Просто зачистить наждачкой и по лак. Наждачка не открывает поры, а если кинете в кислоту Получите терку. Эх жаль что не продается. Ну а нижний предмет уже деактивирован временем, не переживайте. Хотя лучше перебз... чем недобз....:)
     
    1 person likes this.
  6. A_lesh_ka

    A_lesh_ka Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Первая фотка - бывшего хозяина!!!
    Мои - все последующие! Хотя по большому счету - от того предмета
    ничего живого не осталось - одна оболочка!!! ;)
     
    1 person likes this.
  7. Віталій ЛІК

    Віталій ЛІК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    2,333
    Location:
    Stаnіsłаwów
    Я б радив просто очистити і залишити як є.Без опиту в реставрації холодної зброї 90% що ви його зіпсуєте.
     
    1 person likes this.