Антена на технику немец

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем mixdi2006, 18 січ 2015.

  1. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Антена на технику немец, раскладывается на 4 метра что может стоить?
     

    Images:

    DSC08632.JPG
    DSC08633.JPG
    DSC08636.JPG
    DSC08637.JPG
    DSC08638.JPG
    DSC08639.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      750 грн.
    2. М"ясорубка німецька ALEXANDERWERK з бліндажа, чавунна, ручка - білий метал, робоча. Все на фото...
      999 грн.
    3. Корпус железный покрыт, хорошей краской- нет ржавчины.Крыша и трубка фитиля- алюминиевый сплав.Очень...
      800 грн.
    4. Невеличкий складаний ніж. Майже не вживаний! На металі поверхнева патина.
      400 грн.
    5. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
  3. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Отличное состояние, хит ФМ ловить можно, что никто не в курсе?
     
  4. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    100-200гр на любителя.
     
    mixdi2006 подобається це.
  5. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    mixdi2006 та анатолий. подобається це.
  6. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    а каких хоть годов?
     
  7. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    mixdi2006 подобається це.
  8. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    БУКОВИНА то мій рідний край...
    на спінінг не піде?))
     
    mixdi2006 та Oktopus подобається це.
  9. Oktopus

    Oktopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.137
    Ну да! Можно и рибку ловить и радио слушать:smile_12:
     
    mixdi2006 подобається це.