Камради!допоможіть оцінити цей предмет.Насос знайшов в гаражі у знайомого,на мій погляд-американець,,,
А одна ножка что, отломана? Насос с американской автотехники - Виллис, Додж, GMC.. Если целый и рабочий то 100 долларов. Если нохжка отломана - то не знаю, на запчасти..
Вибачаюсь,шановні,що рекомендуєте-самому відігнути ніжку перед продажем чи лишити цю справу більш компетентній людині(покупцю)?