Акс 74у

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем lox, 2 жов 2023.

  1. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Лежав у мене акс 74у, подарований в році 14-15. Лежав без діла, іноді дьоргав, і пробував розбирати на швидкість) ствол розрізаний вдоль, і спереду стоїть заглушка. Зроблю доп фото за потребую.

    Можете підказати з ціною?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    2. Мушка на Маузер к98 состояние хорошее
      1050 грн.
    3. Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1250 грн.
    4. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      300 грн.
  3. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Фото забув загрузити;)
     

    Images:

    20231002_211802.jpg
    20231002_211828.jpg
    20231002_211849.jpg
    20231002_212054.jpg
    20231002_211832.jpg
    20231002_212100.jpg
    20231002_212110.jpg
    20231002_212117.jpg
    20231002_212303.jpg
    20231002_212330.jpg
    kley, Mihalich1979, Oprishok та ще 1-му подобається це.
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Податок то добре, але документи є чи як?
     
  5. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Звісно документи є)
     
  6. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Вибачаюсь, забув додати що це схп
     
    Roma_1985 та vavilon111 подобається це.
  7. vavilon111

    vavilon111 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    От 40-ка
     
    qwerty3 та kley подобається це.
  8. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.453
    ?? Схп с разрезанным стволом??
     
    Otryta, kripers338, kley та 6 іншим подобається це.
  9. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Сложно сфоткать ствол чтоб было видно изнутри, но глазом на просвет видно завареный разрез. Ну и под накладкой видно следы заварки.
     
  10. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.453
    Ну так он заваренный уже, а не разрезан.
     
    Otryta, kripers338, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  11. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    40
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю. АКСУ під СХП буде трошки більше коштувати, можливо навіть 45 к.
     
    pinair, кучукаю, Otryta та 5 іншим подобається це.
  12. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
  13. vavilon111

    vavilon111 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    Порекомендую зробити кращi фото,а то по тим фото що на аукцiонi,дуже довго будете продавати,за ту цiну й фото чiткi при денному освiтленнi повиннiбути.
    З пов.
     
    lox подобається це.
  14. lox

    lox Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    229
    Дякую за пораду. Постараюсь перевиставити з новими фото в найближчі дні.
     
    vavilon111 подобається це.