Абойма

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем старый жук, 22 жов 2025.

  1. старый жук

    старый жук Obergefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    украина
    Привіт всім.З чього може бути така обойма до пєстіка?калібр 22 lr.придбав би пару таких.
     

    Images:

    IMG_20251022_182610_388.jpg
    IMG_20251022_182630_471.jpg
    IMG_20251022_182654_51.jpg
    IMG_20251022_182703_218.jpg
    IMG_20251022_182724_206.jpg
    IMG_20251022_182744_317.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. На Немецкий пикель шлем
      1200 грн.
    2. Jacket Field Heavyweight 190/120 (новая) (капюшон не предусмотрен.) Плечи 58 Рукав 68 Грудь 65 Длина...
      800 грн.
    3. сост.на фото
      16000 грн.
    4. Усики крепление Ополченческого креста видать были оторваны от креста остатки олова Не из земли!!!!По...
      100 грн.
    5. Петличный знак РИА
      550 грн.
  3. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
  4. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.788
    Адреса:
    Украина
    Видится магазин на ПМ под 22 калибр. Пятку магазина с низу покажите
     
    SergZSK подобається це.
  5. старый жук

    старый жук Obergefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    украина
    ....
     

    Images:

    IMG_20251023_075625_222.jpg
    IMG_20251023_075638_19.jpg
    gall 83 подобається це.
  6. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.788
    Адреса:
    Украина
    Что то от пмообразного под мелкашку. Вот типа такого.
     

    Images:

    IMG_1002.jpeg
    IMG_1003.jpeg
    SergZSK та Barankin подобається це.