А что это?

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем SashaGold, 19 тра 2014.

  1. SashaGold

    SashaGold Oberschütze

    Повідомлення:
    38
    Подскажите пж это что,материал текстолит или эбонит и металл IMG_20140519_131136.jpg IMG_20140519_131230.jpg IMG_20140519_131220.jpg Меня тут осенило и я склоняюсь к тому,что не с огнемета ли это,конец оплавлен,треснуло от t
     
    Останнє редагування: 19 тра 2014
  2. Цікаві лоти

    1. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    2. 3750 грн.
    3. 1651 грн.
    4. Garrett ace 150 Повна комплектація. Працює ідеально, без фантомів Дві катушки в комплекті Чохол на к...
      5000 грн.
    5. Кобура для піна. Стан хороший. Один раз використовувалась. Дивіться фото.
      255 грн.
  3. Nikita66

    Nikita66 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.419
    Адреса:
    Donbas
    Часть немецкого головного взрывателя, от чего конкретно не скажу, знающие подтянутся идентифицируют.
     
    VIM подобається це.
  4. 257id

    257id Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    833
    Адреса:
    Высота 199 Донбасс Славянск
  5. SashaGold

    SashaGold Oberschütze

    Повідомлення:
    38
    94 изображения,какое мое?
     
  6. 257id

    257id Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    833
    Адреса:
    Высота 199 Донбасс Славянск
  7. 257id

    257id Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    833
    Адреса:
    Высота 199 Донбасс Славянск
    То самое ... только ваш детон без пластика с наружи.На схеме посмотрите 4
     
  8. SashaGold

    SashaGold Oberschütze

    Повідомлення:
    38
    Да,вы правы,спасибо,с ув.