33 модель Токарева ммг, коп

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем liman, 28 лис 2024.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю товариство!
    Товариш мав базу макету і давно все вирішував як його робити. Навіть поворонити хотів.

    Але от у війську уже тривалий час і з'явилися потреби до зими.

    Попросив оцінити його макет як є. Так краще видно всі деталі по стану. Наприклад є мікросвищі 2 шт біля вісімки в затворі з лівого боку. Навіть не видно, але до відома.
    Клейма є на усм, магазині, столику. В середині рами є ще чуть ржавчина яку можна почистити по бажанні.

    Отож, все на фото. Під схп з раковинами праворуч в патроннику буде ок? Бо хоче завтра насверлити отворів щоб я виставив на аук.
    3 отвори знизу буде досить для виставити предмет як лот? Чи зливати додатково свинцем?
     

    Images:

    IMG_20241128_163329.jpg
    IMG_20241128_163217.jpg
    IMG_20241128_163302.jpg
    IMG_20241128_163141.jpg
    IMG_20241128_162957.jpg
    IMG_20241128_163124.jpg
    IMG_20241128_162848.jpg
    IMG_20241128_162801.jpg
    IMG_20241128_162641.jpg
    IMG_20241128_162709.jpg
    IMG_20241128_162527.jpg
    StudenT() та valerka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 400 грн.
    2. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    3. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    4. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    5. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
  3. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    І кілька фото в розборі.
     

    Images:

    IMG_20241128_153657.jpg
    IMG_20241128_153707.jpg
    IMG_20241128_153651.jpg
    IMG_20241128_153642.jpg
    IMG_20241128_153634.jpg
    IMG_20241128_153631.jpg
    IMG_20241128_153624.jpg
    IMG_20241128_153620.jpg
    IMG_20241128_153616.jpg
    IMG_20241128_153603.jpg
    IMG_20241128_153600.jpg
    IMG_20241128_153549.jpg
    IMG_20241128_153539.jpg
    IMG_20241128_153526.jpg
    IMG_20241128_153509.jpg
    IMG_20241128_153513.jpg
    valerka подобається це.
  4. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    киев
    Вітаю. Виставляйте на аук зі стартом 20 тис грн. Думаю кінцевий результат буде вищим

    Щодо деактиву ствола, то або залийте м'яким металом, або вставте пруток і обваріть з обох кінців