.308 муки выбора первого девайса

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем shturman_kh, 22 сер 2018.

  1. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    А для чого Вам прицільна сітка Хорус? Я так думаю що вона нормальна для швидкої стрільби на далекі дистанції коли немає часу вносити поправки барабанчиком. Вам грозять такі постріли?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Призначений для носіння та зберігання зброї, змінного ствола та боєприпасів. Основні характеристики:...
      1799 грн.
    2. Сейф для пистолета Новый
      1600 грн.
    3. Новый.
      1900 грн.
    4. Кейс для зброї
      10000 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Камуфляжная эластичная лента/бинт из пористой дышащей основы. Имеет пропитку, позволяющую прилипать...
      65 грн.
  3. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Сітка Хорус? А що це таке і нащо воно мені? :)
     
  4. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Ну це ж прицільна сітка на Вашій першій фото - типу ялинки.
     
    amitnik подобається це.
  5. GarguLL

    GarguLL Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    4
    Повідомлення:
    958
    Адреса:
    Украина
    Камрад поделюсь своим опытом,приобрел оптику Вектор из данной темы https://reibert.info/threads/vector-optics-paragon-4-20x50.1023309/ пока не пробовал стрелять на далеко,на 100м с моими кривыми руками прилетало в 5коп монету,и все это на китайском быстросьемном кроне,винтовка дпмс 308. Считаю что для научиться стрелять,оптики класса Вектор хватит за глаза. С ув.
     
    Стрелок1, Р а д і с т, amitnik та ще 1-му подобається це.
  6. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Комраде, дуже Вам дякую за відгук! В принципі, в цьому й полягає моє питання.
    Навіть не з точки зору прецизійної стрільби на 10 км, а більше з точки зору механіко-оптичної надійності. Чи не порушиться конструкція прицілу після N пострілів, чи не потрібно перепристрілюватти оптику з кожним виїздом на стрільбище тощо. Наскільки вона працює "раз пристріляв та забув"
     
    GarguLL подобається це.
  7. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Хороша річ щоб стріляти виносом на дистанцію і вітер. Але це для середніх дистанцій, до 1км краще
     
    Тимош та amitnik подобається це.
  8. GarguLL

    GarguLL Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    4
    Повідомлення:
    958
    Адреса:
    Украина
    За 308 говорить пока не могу настрела на нем 25 выстрелов. А вот есть загонник Вектор Мустанг б\у купленный у человека с АКМ и поставленный мною на АР 15 в 223. Пержил уже сотен 5 настрела и все это тоже на Векторовском быстросъемном кроне,после многоразовых съемов-одеваний как был пристрелян так и стреляет в тоже место на 100-150м. Прицел брался за чтото около 2500+ грн. И свою цену полностью оправдывает даже с запасом. Самому интересно как себя будет вести 308 Вектор. С ув.
     
    Тимош та amitnik подобається це.
  9. Gogi 514

    Gogi 514 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.364
    Адреса:
    г.Киев
    У меня был вектор 4-16х50, стекло вроде ничего, но с поправками беда, если вам стрелять на пару известных дистанций- пойдёт, а если вам скажут дистанцию вы забьете в калькулятор и даст вам предположим 5 мрад, то ваш выстрел по отношению к мишени вас может удивить не в лучшую сторону, по поводу елочки , так меня она совсем не напрягает :), скорее наоборот если стрелять на далеко когда поправок барабана не хватает, то просто выводите ноль к примеру на 500 и дальше выносом по сетке, в этом как для меня ее основной плюс, к продажам прицелов не имею ни какого отношения, ну и первая фокалка очень удобно считать на любой кратности. С ув.
     
    Jakes, amitnik та Yrii подобається це.
  10. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    Все правильно...
    Толку от хорошего стекла, если ноль играет....а Китай это 50/50, а с настрелом пропорции увеличиваются.
     
    Lucas41, Jakes, Gogi 514 та ще 1-му подобається це.
  11. Камча

    Камча Major

    Повідомлення:
    2.977
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    Друже...я скрутил такому НиккоСтерлингу башню вертикальных поправок, она отпала....
    Далее, где и куда вы смотрели в ту оптику? Гляньте в сумерках или ночкой зимней в полях, сразу станет ясно за шо деньги просят:)
    Покрутить при этом кратностью, глянуть на четкость и яркость увиденного на краях картинки.

    Из приличных бюджетных Вортекс и Никон, дальше Льюпольды, Найты, Шмиты.
    Из того, что убило увиденным - Австрийский Кахлес, далее не китайский Цайс, Сваровский. Но, там сетки своеобразные.

    Всякие там Минокс и тд, как китайский мусор.

    Со временем обратил внимание на фактор длительности смотрения в оптику. В некоторые посмотрел 2-5 минут и все, слеза пошла, все плывет, быстро устает глаз. Так, что пробуйте перед покупкой, смотреть непрерывно хоть пару минут в оптику.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
    Tigr01, jimmy_tudeski, Yrii та ще 1-му подобається це.
  12. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Спасибі за рекомендацію :)
    Тепер маю, на що витрачу наступну пенсію :)))

    Дякую, комради за відповіді!

    Пробував стріляти з кратністю 16х, але для мого зору це замало. Зрозумів, що на Ремінгтон мені потрібно буде приціл з кратністю 20х та більше.
    За порадою колеги в постах вище розглядав для себе Вортех даймонбек. Він як раз знаходиться на межі мого психологічного максимуму $600 за приціл. Але через перевантаженість сітки ялинкою - сумніваюсь, чи потрібно воно мені.
    Калькулятором і виносом навряд чи буду стріляти.

    Скажіть будь ласка, а які ще мінуси є в Нікко Стірлінгах. окрім прицілювання в сутінках?
    Також розглядаю такий приціл для себе як варіант. В сутінках, або уночі не стрілятиму, тому цей недолік не лякає.
    Брендові приціли, перераховані вище - безумовно вищий клас, але то не для мене.
     
    jimmy_tudeski подобається це.
  13. jimmy_tudeski

    jimmy_tudeski Leutnant

    Повідомлення:
    1.144
    Адреса:
    UKR
    О камрад, вот Вы меня прикололи с Нико Стрилингом... У меня ещё на той стадии выбора, когда я в него не смотрел вообще!))) Это магазинные советчики прямо настаивают на нём. Типа "цена/качество" и "вам больше не надо, то уже для снайперов".
    А что скажете за вот такой Буррис? https://stvol.ua/catalog/opticheskie/304914/ на них сейчас скидка хорошая в Стволе. Сваровски конечно вне конкуренции:), но ценник соответственный.
     
  14. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    В деяких роліках ібіса я досить часто бачу Нікку Стірлінгу у якості демонстраційних прицілів.


    Звичайно ж, це продакт плейсмент, але ж з іншого боку - хотілося б вірити Тарасу Олійнику, що зовсім барахло нам парити не будуть :)

    А з третього боку (принаймні, для мене) - на найдешевший карабін ставити оптику, дорожчу за нього - позбавлено сенсу.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
    jimmy_tudeski, Р а д і с т та Yrii подобається це.
  15. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Очі починають боліти.
     
    Yrii, Gogi 514, Камча та ще 1-му подобається це.
  16. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    У Тараса на СВОЇЙ зброї - Найтфорс. При тому що у нього бюджетна Хова.
     
    Тимош, doss, Yrii та 2 іншим подобається це.
  17. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Дякую, матиму це також на увазі. Тре буде уважно дивитися у приціл

    Ну, Тарас - стрілець, що змагається. В нього тільки ложа на Хові ціною в півтори моїх машини вартістю. :)
    То вже зовсім інший клас, а я собі збираю бюджетний комплект
     
    Тимош та Yrii подобається це.
  18. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Що дорожче - зір чи гроші?
    Подивіться бодай Люпольд з сегменту мисливських на вторинному ринку. Це не буде сильно дорожче, але хороші пропозиції трапляються.
     
    Тимош, doss, jimmy_tudeski та 4 іншим подобається це.
  19. Камча

    Камча Major

    Повідомлення:
    2.977
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    Скажу шо вот UTG 3-12X44 30mm Compact Scope, AO, 36-color Mil-dot, Rings
    За 100 баксов для снятия напряжения и потом спокойно и вдумчиво ищем себе хорошую оптику. А этот потом ставим на пневму и учим детей стрелять:)
     
    Yrii, jimmy_tudeski, Gogi 514 та 2 іншим подобається це.
  20. Gogi 514

    Gogi 514 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.364
    Адреса:
    г.Киев
    я тоже так раньше думал, начнете стрелять мнение поменяете, особенно если посмотрите в топовый прицел лежащего рядом стрелка:D.
    повторюсь, если конечно будите стрелять только на прострелянные дистанции то берите любой прицел, перематывайте все что двигается синей изолентой и стреляйте только выносом - все получится, но быстро надоест. С ув.
     
    jimmy_tudeski, Yrii, amitnik та ще 1-му подобається це.
  21. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Ну я звичайно дивився в брендові приціли і на стрільбищі, і в магазині.
    Подивився в приціл, подивився на цінних - і поклав на полицю :) На моє переконання - витрати на зброю (а тим більше - прицілів та інших комплектуючих до неї) не повинні бути помітною видатковою частиною сімейного бюджету.

    Я чесно, не знаю, на які дистанції я буду стріляти. Наразі я стріляю на 50 метрів у критому тірі, або ж на 100 метрів на Капитанівці.
    Про синю ізоленту - перепрошую, не зрозумів.

    Дуже дякую усім колегам, і зокрема комраду GarguLL за надані рекомендації та поради. Тепер маю певне уявлення, що поставити на Рем.
    Гарних усім вихідних!
     
    Gogi 514 та GarguLL подобається це.
  22. Gogi 514

    Gogi 514 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.364
    Адреса:
    г.Киев
    Это такая шутка юмора распространённая у монтажников, очень многие ее знают. В остальном удачных вам выстрелов. С ув.
     
    Yrii та amitnik подобається це.
  23. GarguLL

    GarguLL Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    4
    Повідомлення:
    958
    Адреса:
    Украина
    Камрад amitnik еще подкину пищу для розмышлений.. На свой самый первый нарезной болтовик 308, искал также прицел побюджетней и остановился на вот этом https://reibert.info/threads/prodam-op-mtc-optisan-viper-4-16x50ir-scb.729260/. Уже как три года его пользую,настрела за сотни 3. На дистанции в 400 метров уверенно шлепаю в гонг и как бы мыслей менять оптику нет. В продаже на форуме есть прицелы этого бренда и позиционируют его как английского производства(за что ручаться не буду). Заходил на сайтик производителя,так он действительно английский(сайт). Собственно от себя рекомендую. :beer:

    P.S. Так он выглядит на балалайке..
    IMG2841.jpg 20180414_155824.jpg
     
    Тимош подобається це.
  24. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Комради, і знов я до вас з дурним питанням.
    Перелопатив досить багато чтива а різних профільних форумах, але єдиної відповіді не знайшов. Здогадуюсь, що її, скоріш за все, може і не бути.
    Але прошу шановну спільноту висловити свою думку: чи потрібна новому стволу обкатка? Як рекомендують у деяких інструкціях: (постріл - чистка) х 5 разів, потім (5 пострілів - чистка) х 5 разів, і т.д.
    Конкретно в моєму випадку - ствол Рем 700 20", товстого контуру.
    Дякую
     
  25. Tigr01

    Tigr01 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    313
    На мою думку можна пастою JB полірнути, ефект той самий тільки швидше і дешевше. Хотя кінцевий результат хоть стрільбою хоть поліруванням Ви можете і не відрізнити на мішені зі стоковим варіантом. Буде просто трішки легше чиститися від міді.
     
    amitnik подобається це.
  26. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Пастами вже пройшовся: для чищення та для полірування.
    Наразі вивчаю теорію, в очікуванні поки трохи потеплішає і зможу виїхати на стрільбище та стрельнути.