.308 муки выбора первого девайса

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем shturman_kh, 22 сер 2018.

  1. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Колеги, а чи має хтось думки, досвід чи враження щодо Маузеру М18?
    https://ibis.net.ua/products/details/karabin-mauser-m18-basic-kal-308-win76251/
    Гірший він, або ж кращий від Рем 700, на базі якого був створений?
    Ібіс пишуть, що ствол холоднокований. Знов ж таки: це плюс, чи мінус у порівняння з Рем 700?

    Блін.. я з тим болтовиком вже як дівчина зі старого анекдоту: чогось хочу, а кого - не знаю...
     
  2. Цікаві лоти

    1. Продам болтовий карабін ruger precision rifle RPR 6,5 creedmoor. Гвинтівка продається повністю компл...
      200000 грн.
    2. Ружье охотничье Maverick M88 by Mossberg Synthetic 6+1 (заменен приклад/рукоять fab defence AGM-500)...
      12000 грн.
    3. Продам ружье охотничье "САЙГА-410К", КАЛ. 410 состояние на фото + пара доп магазинов к нему - все че...
      12000 грн.
    4. Продам мр18мн. 308кал. Настрел 50-60 патронов.С Прицел Никостирлинг 1*4*24 с подсветкой Штуцер в ид...
      23000 грн.
    5. Продам ружье ИЖ 27ЕМ - состояние на фото - разумеется только через официальное переформление - Харьк...
      10000 грн.
  3. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.808
    Адреса:
    Україна
    Щось ствол тонкий, для високоточки не дуже.
     
  4. Сильвестр Сергеев

    Сильвестр Сергеев Oberschütze

    Повідомлення:
    22
    Адреса:
    Запорожье
    Карабин без резьбы на сегодняшний день - дурной тон! Если рассматривать высокоточную стрельбу то всё же лучше взять 61 ствол и в идеале с алюминиевым ложе, ну или на крайний выбор – с алюминиевой шиной.
     
    Камча подобається це.
  5. jimmy_tudeski

    jimmy_tudeski Leutnant

    Повідомлення:
    1.118
    Адреса:
    UKR
    Камрады, тоже в муках выбора первого болтовика в 308.Win. Бюджет 50-60к гривен за всё. Вроде определился и захотел Бергару Б14 в дереве. Ствол 56 см, 12-ы твист. Держал в руках, стрелял. Скажу честно - винтовка моя. На неё в Сафари сейчас скидка аж целых 7 пачек гривен. https://safari-ukraina.com/karabin-bergara-b14-woodsman-308win-56sm/p179561/

    Цели: и охота, и пособирать кучи, но не на космических дистанциях. Ложе менять не собираюсь. Отрегулирую УСМ, поставлю прицел Nikko Stirling Diamond Long Range 6-24x50 с подсветкой https://ibis.net.ua/products/detail...-diamond-long-range-6-24x50-s-podsvetkoy/?fs= плюс хорошие стальные планка и кольца. Сошки тоже пока считаю ненужными.

    Что мне в Бергаре нравится? В принципе всё! Вес, точность магазинным патроном, родные механические прицельные (для охоты плюс). Сама винтовка сделана очень аккуратно. Да, испанка это не австрийка или немка, но я владею испанским Бенелли Бельмонтом и горя не знаю, отличный полуавтомат. Так что тут не замарачиваюсь совсем.

    Что хотел услышать от спецов. Во-первых, твист 1:12 какие особенности? Самый универсальный вроде считается 1:10. Во-вторых, отсутствие коробчатого магазина. Какие тут могут быть подводные камни? Мне то вообще без разницы, но в магазине держал американцев Ruger и Mossberg Patriot почти за такие же деньги, и там коробчатые магазины мягко говоря не очень - пластмасса. Продавец достал, молча показал и я всё понял.
    Ну и конечно же если есть владельцы Bergara B14, то буду только рад общению и отзывам:beer:
     
    Тимош, Александр_Одесса та amitnik подобається це.
  6. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    До речі, Сафарі зара суттєво знизили ціни фактично на всю зброю, у тому числі і на мій улюблений Bergara B14 Match.
    Так що мерщій бежіть до магазину, поки вони не отямились :))

    Я сам ось із останніх сил тримаюсь, аби не купувати Рем 700. Відмовте мене від цієї безглуздої покупки, допоможіть зберегти трохи сімейного бюджету :))
     
    Тимош, Yrii та jimmy_tudeski подобається це.
  7. Barrett2.2

    Barrett2.2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    511
    Адреса:
    Киев, Украина
    Скооперируйтесь с кем-то из друзей у кого есть Рем700 или схожий болтовик, постреляйте пару раз и сами поймете нужно Вам или лучше сберечь денег.
     
    Тимош, Yrii та amitnik подобається це.
  8. jimmy_tudeski

    jimmy_tudeski Leutnant

    Повідомлення:
    1.118
    Адреса:
    UKR
    У меня покупка уже точно на следующий год откладывается... Есть задержки в разрешиловке. А в Сафари акционные Бергары в наличии)) мне сказали, что подержут цены пока.
    Бергара Б14 это и есть 700-ый Рэм) только намного приятней брать в руки. Деревянное ложе у Бергары отличное! Рем держал в руках в пластике, честно говоря он очень не качественный. Ну любят америкосы делать оружие топорами)) На Бергару весь тюннинг (практически) что и на 700 Рэм подходит.
    Ещё с прицелом не определился. Сразу выбрал китайца среднего уровня Нико Стирлинг.. потом смотрю на Стволе дали скидки на американские Бурисы. Короче муки выбора продолжаются...
     
    Тимош, sholast та Yrii подобається це.
  9. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Все ж таки Бергара сумісна з Ремом по кріпленнях, але це не 700 рем. Стволи різні, затворні групи разні, - зброя відповідно, також різна.
    В мене ситуація дещо гірша :( Зеленка на руках, гроші на руках.. не можу знайти аргументів, що мені воно потрібно :) хоча ще одну цяцьку хочеться.
    (ну й потім додаткові 100 баксів за продовження дозволу - також аргумент..)
     
    Тимош подобається це.
  10. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    По стволу очень спорный вопрос! Длинный ствол + по скорости, больше нету никаких аргументов,
    И даже бытует мнение, что короткий ствол более кучный.
    Ну и если дальше, то самые "кучные" дерево, композит, ну а потом уже алюминиевые.
     
    Lucas41 та amitnik подобається це.
  11. jimmy_tudeski

    jimmy_tudeski Leutnant

    Повідомлення:
    1.118
    Адреса:
    UKR
    Друже, Ремингтон делает затворы для Бергар) Одна затворная группа - 2 упора на 90°. Вот обзорчик моей винтовки: https://zbroya.info/ru/blog/12735_obzor-vintovki-bergara-b-14-woodsman-v-klassicheskom-ispolnenii/
    Бергара Б14.jpg
     
    Тимош, Yrii та amitnik подобається це.
  12. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    Все верно, тот же Рем 700, только качество на порядок выше!
     
    amitnik та jimmy_tudeski подобається це.
  13. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Упс, от цього не знав. Дякую Що просвітили.

    Оце ж за якість - одне з моїх побоювань стосовно Рема. Не хочеться взяти болтову гвинтівку, щоб врешті виявилося, що вона стріляє з кучністю АРки.
     
    Yrii подобається це.
  14. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    Самотня какая Арка;):beer:
     
    amitnik подобається це.
  15. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Перепрошую, нечітко сформулював :)


     
    Yrii подобається це.
  16. MonstrLoad

    MonstrLoad Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    Україна
    Ви мабуть зайшли з іншого боку . Якщо Ви визначились з калібром, то я почав би вибір гвинтівки з кулі : 1. детальний вибір куль чи кулі по вазі , энергетиці і стабілізації на потрібній дистанції . 2. завдання для гвинтівки - 3. умови в яких вона буде використовуватись 4. оптика 5. десь тут вже можна розглядати гвинтівку : вагу, довжину ствола і виробника .

    З Поваг.
     
    Тимош, doss, Yrii та ще 1-му подобається це.
  17. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Ого.
    Я на такі складні питання навіть про наявну в мене зброю відповісти не зміг би :)
     
    Останнє редагування: 29 гру 2018
  18. MonstrLoad

    MonstrLoad Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    Україна
    Не складно і досить просто . Цей шлях насправді легший і кошти збереже Вам . Візміть листочок і накидайте свої побажання і приорітети . Якщо будуть питання - задавайте . Повірте тема вибору ще зовсім не розкрита , незважаючи на сотні статей і тем .
     
    Тимош, doss, amitnik та ще 1-му подобається це.
  19. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    Согласен.
    Главное уяснить одно,
    ...универсальное оружие это АК,....шутка.
    ЕГО НЕТ.
     
    amitnik та Barrett2.2 подобається це.
  20. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.399
    Адреса:
    Украина
    Начинать выбор надо с
    1) необходимой дальности выстрела. Если километр +, то точно болт и точно длинная пуля с высоким БК, крутой твист. Калибры либо 6-6,5 мм(из распространенный сейчас у нас - Кридмор 6,5), либо 300 винмаг, либо 338 лапуа. Ну, для ОЧЕНЬ богатых - 416.
    2) Если дистанции 600-700 и менее - есть выбор - болт или полуавтомат. Если вам на войну, то ПА, если спорт или охота - можно и болт. Если до 600-700 - 308 подойдет. Если до 400-500 - 223. До 300 - можно 7,62х39. Без модера - только на стрельбище.
    3) Если дистанция до 150-200 метров и нужно очень тихо, то для войны полуавтомат 9х21, или АР в 300 блекаут. Для спорта и охоты - можно любой болт. Все с модером и дозвуком.
     
    SergSl, Тимош, Александр П та 6 іншим подобається це.
  21. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    Согласен с вами.
    Как чисто для меня, и по собственному опыту, то п1-2, для меня перекрывает 6.-6.5....
    Ну, само собой и более мощные калибры, но накладно по цене расходников.
    Ну а п3, это да...:beer:
     
    Тимош, засыпщик _ та amitnik подобається це.
  22. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Абсолютно погоджуюсь із Вами.
    Думаю, аж доки в збройових магазинах продаватиметься більше однієї моделі зброї - тема вибору буде актуальною.
    Ви поставили дуже слушні питання, можливо їх потрібно було винести на початок теми, для майбутніх "страджучіх""
    Дякую за готовність допомогти, але дійсно, я не зовсім уявляю собі відповіді на питання зі списку..

    1. детальний вибір куль чи кулі по вазі , энергетиці і стабілізації на потрібній дистанції .
    Дядєчку, а Ви з ким щойно розмовляли? :)
    2. завдання для гвинтівки
    Стріляти. Ще хотілося б інколи в якості додаткової розваги стріляти дозвуковим патроном з глушником. Щоб взагалі було тихо-тихо.
    Обов'язково хочеться товстий ствол (щоб перед пацанами не соромно було :D )
    3. умови в яких вона буде використовуватись
    Стрільбище; за поганих погодних умов - у критому тирі.

    4. оптика
    не знаю, на яку грошей не буде шкода витратити. 100% - не найтфорс, люпольд тощо, які у рази дорожче від карабіну
    5. бюджет.
    Оскільки це буде чергова іграшка, її доля у видатках сімейного бюджету має бути малопомітною. Тому має бути з бюджетного сегменту. Мій психологічний поріг - магазинний цінник до 30К (до знижок)

    Складне питання. Я дальше ніж 100 метрів взагалі ще не стріляв. Друзі обіцяли вивезти мене на якісь більші дистанції, але це скорше будуть поодинокі випадки, аніж система.
    9*21 мені дуже подобається в ролі "для дома, для сім'ї", але з огляду на неадекватні цінники на цей формат в наших ор.магах - від цієї ідеї відмовився.
     
  23. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.399
    Адреса:
    Украина
    Если дальше 100 метров пока не стреляли, то берите 308 - для стрельбища лучше болт, с ним проще и по цене он дешевле будет. 10 твист обязательно, варминтный ствол, ствол 20-24 дюйма, резьбу на стволе. А 600-700 метров это очень далеко :) Человек на такой дистанции маленький-маленький, если в яркой одежде не стоит в чистом поле, то фиг найдешь его даже в прицел.
     
    Тимош, Savoy13, amitnik та ще 1-му подобається це.
  24. Yrii

    Yrii Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.351
    И даже на 600-700-800 болта в 308 хватит с головой.
     
    Тимош, Andrey Denisov та amitnik подобається це.
  25. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    701
    Поддерживаю целиком и полностью!

    Отправлено с моего M5 Note через Tapatalk
     
  26. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Колеги, вдячний усім за поради, муки вибору наразі завершитися на Ремінгтоні.
    Сподіваюся у подальшому звернутися до досвідчених комрадів за рекомендаціями по його улаштуванню та використанню.

    Усіх вітаю з Новим Роком!
     
    Тимош, doss, Titanium та 4 іншим подобається це.