300AAC Blackout/Whisper опыт использования, рецепты.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Дядя Митя, 28 січ 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Ничего субъективного. И моего ничего.
    Просто вы заблуждаетесь.
    Даннинг-Крюгер.
     
    Unnamed Player та 50_Reichsmark подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Ручка встановлюється як на окремий ГП-25 так і на ГП-25 разом з АК-74. Ручка тронсформується по висо...
      2000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Глушник з полум'ягасником до AR-15 та АК-74 універсальний, складається з двох частин - титанового по...
      4300 грн.
    3. Ручка пістолетна від LSA Grunt 15 для AR15. Black Ручка прорезинена (резиновий шар поверх пластику)
      23 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Поршень выполнен из титана , имеет высокую прочность, в 2 раза меньший вес (в сравнении с заводским...
      750 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Буфер віддачі (демпфер) для АК – пом'якшує роботу автоматики, зменшує віддачу, прибирає зайву вібрац...
      40 грн.
  3. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Тут ошибка явная! Не 0,38, а 0,28.
     
    berger2000 подобається це.
  4. GREMLIN 0013

    GREMLIN 0013 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.145
    Адреса:
    Десь на Західній Україні
    Питання стоїть не у продажі куль. І я не написав ні одної фрази що до власного виробництва. Ідеться про рецепти і спорядження самого набою. І Ви правильно зауважили що нас цікавить кінцевий результат. А кінцевий результат то коли ми досягнули роботи всіх систем і заявленої кучності. А на вище перерахованих камрадом порохах неможливо того зробити, бо воно схоже на кота кастрованого, він гарний муркає а приплоду не буде. І якби він сам попробував зробити щось подібне то не тулив би тут швидкі гладкі порошки. Бо розігнати кулю можна навіть рогаткою, тільки в нас не буде ні перезаряду ні кучності. В тому вся суть питання. А його досвід виглядає так беріть мої кулі вони летять, хочете дам безкоштовно. Ця тема наспрвді для обміну досвідом і я тішуся що вона є, бо сам з відси багато почерпнув. Але я ніколи не написав беріть мою кулю бо вона летить. Форумчани які користуються моїми виробами якщо хочуть то самі викладають свої результати і я нікого про це не прошу.
    А тов. berger2000 як бабка з гнилими помідорами купіть мої бо їх тоже можна їсти, або хоть попробуйте. Нетреба путати божий дар і яєшню. Досвід і продажі.
    Дії berger2000 Я розцінюю як самозакоханого нарциса.
    Я хочу закликати всіх учасників даної групи більше не розводити срач, бо із за таких невірних і неробоччих рецептів багато моїх знайомих відмовилось від даного калібру.
    І прошу пробачення як що когось образив.
     
  5. ser2016

    ser2016 Gefreiter

    Повідомлення:
    68
    Адреса:
    строна, 3
    Не ну я все понимаю бизнес там реклама хочется побольше бабла срубить НО тема то называется
    300AAC Blackout/Whisper опыт использования, рецепты. человек начинает читать тему с надеждой найти для себя чтото полезное а тут сплошной венигрет. Пан berger откройте себе тему и изгаляйтесь там как хотите,
     
    Вадим Кирпота, Shiko, asterlix та ще 1-му подобається це.
  6. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Перепрошую, Ви просите інших не розводити срач, а самі провокуєте його переходом на особистості.
    Схоже на розбірки конкурентів!:(
     
    berger2000 подобається це.
  7. Домовичок

    Домовичок Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    110
    Адреса:
    Дикий Захід
    :beer:
     
    Yuber, berger2000 та GREMLIN 0013 подобається це.
  8. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    Детонация возможна только с малым количеством медленногорящего пороха. С быстрогорящим - невозможна, с ним возможен только передоз.
     
    охотник пчел подобається це.
  9. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    На быстрогорящих порохах разница будет крайне мала, а вот на порохах для 223 и х39 разница будет из-за разного объема гильзы.
     
    охотник пчел подобається це.
  10. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Согласен!

    В моих рецептах - только быстрогорящий порох от Nobel Sport A0 и быстрее. Все рецепты для .300BLK - для дозвука с пулями 185 грейн. На моих умеренных рецептах шанс получить передоз - 0%. Но да - может быть неперезаряд - но это не опасно ни для оружия ни для стрелка.
     
  11. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    246
    Адреса:
    хмельницкий
    Бергер запутався трохи, такого понаписував що страшно читати , а пхати в гільзу тим більше;), якщо по простому то чим меньша гільза тим Меньша наважка пороху, тобто якщо нобельАо в 308 180 гр буля 0, 5 грама, 320 м/с , то в 39 це вже буде 0,3 грама , ну це все +- але пропорція приблизно така, а в 54 й того самого АО вже треба буде 0,6 грам. Доречі нормальна пудра для дозвука, але треба з головою це все крутить .
     
  12. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    А нужно говорить - Я ДУМАЮ что Вы заблуждаетесь. Ибо у Вас нет лицензии на то чтобы точно определять кто именно заблужается и выдавать сертификат. У Вас нет права решать. А есть только право высказать свое скромное мнение.

    Но если у человека слишком раздутое ЧСВ и он один тут Дартаньян на белом коне - то про это заранее нада предупреждать окружающих - я вот например не общаюсь вообще с такими вот Дартаньянами - с теми кто на окружающих смотрят сверху вниз. Принципиально.

    Эта тема не Ваша. И не моя. Это паблик спейс - доступ открыт для всех комрадов.

    И я НАПИСАЛ ТУТ РЕЦЕПТЫ для 300BLK - свои собственные - но вместо того чтобы их обсуждать - начали обсуждать меня...
     
  13. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Под пулю 185 грейн нормальный рецепт Nobel Sport A0 0,55 - он подходит и для .308win и для 7,62x54 и для 7,62x39 и для .300BLK - везде получиться дозвук и нигде не будет передоза. У кого-то получиться 290м/с - а у кого-то 310м/с - это все дозвук.

    Пули тяжелее чем 185 я не тестировал потому что их у меня просто небыло вовсе - недавно взял лейку 200 грейн тесты еще не делали.
     
  14. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Дрезден
    :eek::smile_11: Шкода що смайлика «фейспалм» нема
     
    BravoLA, Unnamed Player та охотник пчел подобається це.
  15. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Рецепты для 300BLK проверенные на платформе AR-15 :

    Пуля .300AAC BLK 160 грейн газчек:
    1. порох maxam GDB-111 1,2 грамм сверхзвук 450м/с
    2. Порох ССНФ 0,90 грамм дозвук 315 м/с
    3. Порох Тахо 0,35 грамм дозвук 325 м/с
    4. Порох Тахо 0,32 грамм дозвук 311 м/с

    Пуля .300AAC BLK 180 грейн газчек:
    1. Порох ССНФ 0,81 грамм дозвук 312 м/с
    2. Порох Тахо 0,39 грамм дозвук 315 м/с
     
  16. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    246
    Адреса:
    хмельницкий
    Робіть краще кулі, рецепти це не ваше.;)
     
    berger2000, VEBERr, Unnamed Player та ще 1-му подобається це.
  17. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Вы напишите тут свои рецепты - уверен это будет всем интересно
     
  18. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    246
    Адреса:
    хмельницкий
    [QUOTE="berger2000, post: 14780429, member: 255393 а вище що написано? Які ще рецепти ? Іх купа під різні твісти, стволи , вагу кулі і тд , але не треба дурість писати що в 308 що в 39 однакова наважка це бред якісь
     
    Андрей толочин 2 та VEBERr подобається це.
  19. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Для дозвука вполне можно использовать одну и ту же навеску - оружие все это с одним и тем же диаметром пули и длинноствольное. Да можно немного корректировать навеску - но это не меняет сути. Вы утверждаете что при использовании пули весом 185 грейн на NS A0 0,55 если его засыпать в гильзу 300BLK будет сверхзвук - а на 7,62x54 станет вдруг дозвук? На каком физическом принципе основаны Ваши утверждения? Порох горит не в гильзе - он начинает гореть в гильзе и дальше горит в стволе. Что с того что изначальный объем гильзы разный? Это может быть даст разницу 2% в скорости - но это был дозвук и им останется.
     
  20. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Тут нет ошибки. Порох этот существенно более медленный чем NS A0.
     
  21. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Все мои рецепты для любого калибра - они получены методом тестирования именно на нем. То есть взяли пули собрали патрон 300BLK и протестировали на карабине калибра 300BLK. Поэтому все мои рецепты можно смело использовать - точные данные с хронографа есть.

    И я думаю что если с этой же навеской эту же пулю запустить из 7,62x54 - скорость измениться максимум на 5% - то есть это все равно как был дозвук так им и останется.

    Однако если это был сверхзвук на 300BLK - то станет он дозвуком на 7,62x54 или не станет - это я не знаю. У меня только один рецепт сверхзвука 450 м/c для 300BLK с пулей 160 грейн и этот рецепт на 308win или 7,62x54 - пока никто не проверял - нет данных как меняется скорость но в то что от того что гильза больше по объему скорость просядет с 450 до 330 - мне вериться с трудом. Но утверждать точно - не буду ибо не знаю.
     
  22. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    246
    Адреса:
    хмельницкий
    вот имено что просядет,проверено уже многократно
     
    Андрей толочин 2 подобається це.
  23. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Вот и хорошо. То есть - многократно - если на 300BLK была скорость 300м/с - то на 7,62x54 она будет 100 м/с - как из рогатки? Хотелось бы узнать ЦИФРЫ как именно она просядет.
     
  24. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Вы заблуждаетесь.
    Умерьте пыл и учитесь. Учить вам рано.
     
  25. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    246
    Адреса:
    хмельницкий
    Возьміть мануал якогось порошку для дозвука, там е можливість вибору калібру , і порівняйте наважки, тиск, швидкість. Ну якщо щось не сподобаеться то напишіть ім нехай перепишуть бо вони не праві , і такого не може бути:)
     
    berger2000 та Unnamed Player подобається це.
  26. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Почему человек заранее зная что кому-то его мнение не интересно - изо всех сил старается его донести? Про Вас речь.

    Мне эти мануалы не указ. Я по таблицам горения пороха подбираю и по тестам на реальном железе свои навески вывожу. Пороха для гладкоствола использовать для дозвука - самое то. Где в мануале от Nobel Sport (а я их перечитал все) указано что A0 можно в 308win сыпать? Нет такого в мануале. А люди сыпят и результатом - довольны.
     
    Yuber та Шерха подобається це.
Статус теми:
Закрита.