2014

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем REY, 26 мар 2014.

  1. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    І де ви такі місця знаходите))))
     
    REY нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Пряжка немецкая времён Первой мировой войны, в идеальном коллекционном состоянии, без единого изъяна...
      8000 грн.
    2. Армейская пряга ПМВ, Preussen,Kaiser. ------- Пряга Кайзеровской Армии, "Gott mit uns". Ла...
      7450 грн.
    3. 200 грн.
    4. чищенная крепкий металл реставратору
      175 грн.
    5. Пряжка Перша Світова війна, Венгрія.
      800 грн.
  3. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    сам не знаю як вдасться...може трошки фарту є в цьому.
     
    dfg и Кіла2013 нравится это.
  4. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    Є в вас фарту досить))) Я за весь коп тільки дві пряги викопав і то вбитих)) Удачі вам в копі)
     
    REY нравится это.
  5. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Сообщения:
    1.255
    Адрес:
    Украина,Покуття
    Кіла, досить прибіднятись, пряги порівняно з полковиками-навіть не знаю з чим порівняти, щоб не накликати на себе багато розмов.
    Рей, вибач, що в твоій темі.
     
    Saddam47, Кіла2013 и REY нравится это.
  6. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    Полковики мають властивість закінчуватись...і найти його дуже складно серед гільз і іншого сміття, знаю на власному досвіті.
    Також пройшло їх цього року трошки..жаль не всі попали в тему по різним причинам.
    Бажаю Всім Міцного Здоров'я, і Адреналінових моментів пошуку.

    З Пов. В'ячеслав.
     
    Saddam47, something, CrazyFrog и 2 другим нравится это.
  7. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    Так, полковики мають здатність закінчуватися, не важко знайти якщо вони там є)), там мусору немає а патронів море... Просто РЕЙ знаходить різноманітні знахідки, а в мене по РІА патрони , полковики і дві вбиті пряжки)))))))
     
    REY нравится это.
  8. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    2.333
    Адрес:
    Західна Украіна
    А дехто і патронами тішиться,і вбитими лопатами.....Кожному своє...
     
    Kox 263-1, Volynyaka, REY и ещё 1-му нравится это.
  9. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    Jedem das Seine
     
    Befehl и ruslan74 нравится это.
  10. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    2.333
    Адрес:
    Західна Украіна
    Но достичь своего может не каждый.....
     
    REY нравится это.
  11. CrazyFrog

    CrazyFrog Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    970
    Адрес:
    Брест, Беларусь
    Suum cuique:D:beer:
    Кiла, Вам на фарт грех нарекать... столько полковиков в одной теме не видел ещё.
     
    Вiтушка, Кіла2013, ArtBorsuk и 2 другим нравится это.
  12. BU-VASKA

    BU-VASKA Stabsgefreiter

    Сообщения:
    356
    REY нравится это.
  13. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    Куда не піди...знову пряжки......
    IMAG1856.jpg IMAG1857.jpg
     
    Saddam47, cvoy, E.Sibert и 29 другим нравится это.
  14. BU-VASKA

    BU-VASKA Stabsgefreiter

    Сообщения:
    356
    Вот захочешь настроение поднять-зайди в эту тему:smile_12:
     
    Mark_Jugend и REY нравится это.
  15. валерий41

    валерий41 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    217
    шикарные находки! браво!!!!!!!!!!!!!
     
    REY нравится это.
  16. Jurakas

    Jurakas Major

    Сообщения:
    2.614
    Адрес:
    E&U
    А что за монета красивая такая , kamrad REY ?

    :)
     
    REY нравится это.
  17. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    Пряжки пряжками...навіть не хочу портити ними пост..........
    Полковий Знак,Знахідка Напарника.
    IMAG1858.jpg
     
    Saddam47, cvoy, lexa_103 и 43 другим нравится это.
  18. Жожик

    Жожик Stabsgefreiter

    Сообщения:
    139
    Адрес:
    в цветущих акациях город ...
    ну что тут скажешь ... реально круто ! молодцы !!!
     
  19. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    2.333
    Адрес:
    Західна Украіна
    ...Знак об окончании Михайловского артиллерийского училища.Только нехватает деталей.....
     
    Jurakas, 07Ігор07, REY и ещё 1-му нравится это.
  20. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    2.333
    Адрес:
    Західна Украіна
    Хороший знак,може знайдете деталі...
     

    Изображения:

    art08_08_s.jpg
    Saddam47, lexa_103, E.Sibert и 12 другим нравится это.
  21. aleks 88

    aleks 88 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    362
    Адрес:
    Западная Украина
    Обалдінна цяцюнька !!! Мої вітання , та вдалих копів надалі !!!:smile_15::smile_15::smile_15::beer::beer::beer:
     
    REY нравится это.
  22. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    IMAG1931.jpg IMAG1934.jpg IMAG1935.jpg
     
    Saddam47, lexa_103, E.Sibert и 31 другим нравится это.
  23. Jurakas

    Jurakas Major

    Сообщения:
    2.614
    Адрес:
    E&U
    Otcen daze KRUTO ;)

    Eshjo prjag posle banki nam vidat...:)

    Sposibo.
     
    REY нравится это.
  24. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    IMAG1966.jpg IMAG1968.jpg
     
    lexa_103, 0@ .sanjok. @0, dfg и 27 другим нравится это.
  25. REY

    REY Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    4.360
    IMAG1996.jpg
     
    Mishanya 68, Saddam47, E.Sibert и 19 другим нравится это.
  26. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    2.333
    Адрес:
    Західна Украіна
    Стільки пряжок....за сезон.....жесть)
     
    REY нравится это.